Sleduj nás

Proč se vrátil Pešta do těžké váhy, když předtím zahájil lov na Vémolu?

Proč se vrátil Pešta do těžké váhy, když předtím zahájil lov na Vémolu?

Viktor Pešta se pro velmi vyhlížený turnaj Oktagon 15 vrátil zpátky do těžké váhy, kde se utká o titul šampiona s Michalem Martínkem. Ještě předtím však poměrně jasně vyjádřil svůj zájem o souboj s Terminátorem, i díky němuž se přesunul do váhy polotěžké. Proč se tedy vrací zpátky?

„V polotíze se mnou nikdo zápasit nechtěl, tak se zas vracím do těžké. A protože nejsem troškař, tak si to rovnou střihnu o titul!“ vysvětloval na svém facebooku Peška, který i tak čelil spoustě otázek. Ještě nedávno totiž hlásil, že má jiné plány, na něž své tělo poslední týdny urputně připravoval.

Image result for pešta martinek

„Kdybych měl zápas v polotíze, tak bych navíc mohl zaskočit do Zápasu století v případě, že se některý z aktérů zraní. No jo, jenže Oktagon 15 bude událost, která zatím u nás neměla obdoby a já se nehodlám spokojit s rolí náhradníka, co doufá, že se někdo zraní,“ reagoval Pešta snažíc se připomenout, že to je teprve druhý Čech, který se kdysi dostal do UFC. A jako takový má určité ambice, které ho vedou k větším cílům.

„Nebudu hrát druhé housle a chci svůj velkej zápas. Zápas s Michalem Martínkem bude něco, co těžká váha na domácí scéně ještě nezažila. Takovou příležitost jsem si prostě nemohl nechat ujít,“ dodával příbramský rodák, který se tímto krokem nejspíše připravil o svůj původní cíl, jímž byl střet s Karlosem Vémolou. Český Terminátor má totiž v plánu, že se po zápase s Attilou Véghem přesune do váhy střední, kde také bude usilovat o titul.Další články