Sleduj nás

Příště se mě ani nedotkneš! vzkázala Pena Nunes. Teď chce trilogii

Příště se mě ani nedotkneš! vzkázala Pena Nunes. Teď chce trilogii
Julianna Pena dala jasně najevo, jaké jsou její úmysly. S Amandou Nunes se dožaduje trilogie, která určí, kdo je lepší.

I když se mnozí domnívají, že ten rozdíl byl ve druhém zápase jasně vidět, skutečnost je taková, že to obě dámy mezi sebou mají 1:1. A v případě nerozhodného stavu často přichází na řadu rozhodující třetí fight.

V prvním souboji překvapila Pena z role papírové outsiderky a brazilskou lvici několikrát nečekaně trefila, omráčila, načež ji ukončila na zemi. Ve druhém souboji se ale lvice vzpamatovala a celý fight důstojně kontrolovala, takže si odnesla jasnou výhru na body.


amanda nunes pena ufc pas

Nunes mě překvapila


Julianna Pena hovoří, že sice čekala, že se jí Nunes do odvety přizpůsobí, ovšem už nepočítala s tím, že změní celou svou hru.

„Když Amanda první duel prohrála, bylo jasné, že do odvety učiní pár změn. Překvapila mě ovšem tím, jak se k tomu postavila. Ona totiž úplně upustila od svého bojového stylu a načala nový. Překvapilo mě to, nepočítala jsem s tím, ale nakonec jsem to přijala jako kompliment. Donutila jsem jednu z nejlepších bojovnic všech dob kvůli mně změnit všechny své základy,“ uvedla Pena.


„Oč tedy nyní žádám, je čas. Čas, abych se mohla uzdravit a připravit se na tuto novou verzi Nunes. Jakmile to udělám, tak vám garantuji, že se mě příště ani nedotkne. Na tu trilogii budu životně připravena!“ slíbila Pena, která by se v optimálním případě ráda vrátila na konci současného roku.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články