Sleduj nás

Příprava bude ještě těžší než na náš první zápas. Chci si dokázat, že na to stále mám! prohlásil motivovaný Attila Végh

Příprava bude ještě těžší než na náš první zápas. Chci si dokázat, že na to stále mám! prohlásil motivovaný Attila VéghFoto: OKTAGON MMA

Roky čekání na druhé měření sil největších osobností československého MMA jsou u konce. Oktagon se vytasil s konkrétním datem a navrch přidal kulisy fotbalového svatostánku pražské Slavie.

Oktagon Time jako tradičně vynesl pořádně silné karty, které donutí fanoušky červeně kroužkovat v kalendáři. Datum 8. června pak získalo přímo magický nádech, protože žlutočerná organizace se poprvé ve své historii pokusí vyprodat fotbalový stadion. Fortuna Arena bude schopná pojmout až šestadvacet tisíc diváků, což by byl nový rekord na zápasech bojových sportů u nás.

"Celý náš tým pracuje ve dne a v noci, aby fotbalový stadion byl nástupcem Štvanice. Když důstojný nástupce, tak důstojný zápas,“ potvrdil Ondřej Novotný, že „akce Eden“ je pro Oktagon obrovskou výzvou. Volba hlavního duelu pak asi nemohla být jiná, protože první měření sil mezi Vémolou a Véghem bylo pro vývoj českého MMA naprosto zlomové. Zápas dalece přesáhl sportovní rámec a odveta má všechny předpoklady k tomu, aby úspěch čtyři roky starého duelu zopakovala.


„Před tím zápasem jsem se na čtyři měsíce zavřel a makal jako blázen, jen abych Karlose porazil. Všechno šlo stranou, sociální sítě jsem řešil jen kvůli reklamě, abych měl z čeho žít. Měl jsem mentálního kouče, který mi brutálně pomohl a držel poctivě stravu,“ popsal Végh období před jeho zatím posledním zápasem. Nyní se chce slovenská legenda vrátit k osvědčenému receptu na vítězství.

„Nyní známe datum a od ledna startuje tvrdá příprava. Zase se zavřu do kumbálu a vyjdu jako pračlověk. Beru to jako kdybych s ním nikdy předtím nezápasil. Bude to pro mě nový zážitek. Nejdu do toho kvůli penězům, ale protože titul Oktagonu je velkým cílem. Chci si dokázat, že na to pořád mám! Také jsem moc rád, že můžu zápasit na největším eventu, který kdy Oktagon udělal,“ uvedl Attila, který v Aule Gong působil uvolněným a sebevědomým dojmem.


Zdroj: Oktagon Time


Další články