Sleduj nás

Připoután k lůžku, ale plný motivace. Karlos Vémola se opět bude rvát o svůj sen

Připoután k lůžku, ale plný motivace. Karlos Vémola se opět bude rvát o svůj sen

Ještě než podstoupil zápas s Attilou Véghem, tak se vědělo, že ho bude bez ohledu na výsledek čekat operace. Karlos Vémola bohužel v klíčové zkoušce prohrál, ale zase zjistil, kolik fanoušků při něm stojí. A těch je najednou více než obvykle, což je samo o sobě velkou motivací nastartovat novou úspěšnou etapu… až mu to zdraví dovolí.

„Je to jako hnusný déjà vu… Před 4 lety jsem prohrál a pár dní na to jsem se probudil na operačním sále a neměl jedinej duvod zápasit dál, teď ty důvody ale mám. Narodí se mi malinká Lili, které nechci ukázat, že jsem se vzdal. Mam v zádech tisíce fanoušku, kteří ve mně věří, motivuji mě a ženou mě vpřed… a hlavně jsem mnohem lepší fighter, než co jsem mohl předvést v sobotu. Můj letitý sen je možná pryč, ale ta touha přijít si zpět pro všechno, co mi (Attila) sebral, mě zvedá z nemocničního lůžka směr gym už dnes. Já se vrátím!“ uvedlTerminátor na svém instagramu.

Karlos Vémola se podrobil operaci zraněného ramene, kvůli němuž málem zmeškal bitvu s Attilou. Na nic se však vymlouvat nechtěl, a i když dosti polevil ve své fyzické přípravě, tak do poslední chvíle věřil, že ten zápas urve. Attila Végh ale v sobě dokázal probudit oheň, který jsme v něm už dlouho neviděli, a nakonec si došel pro celkem jednoznačnou výhru formou KO. Terminátor tak přišel o svůj hlavní sen vrátit se do UFC, jeho jedenáctizápasová vítězná šňůra byla prolomena. Proč v tom boji zničehonic zamrzl, to vysvětlit nedokázal. Ví jenom jediné, že chce potvrdit svůj status na československé scéně a dojít si pro odvetu.


Další články