Sleduj nás

Přesune se do UFC? Procházka zná jméno soupeře, který ho tam má dostat

Přesune se do UFC? Procházka zná jméno soupeře, který ho tam má dostat

Jiří Procházka, český samuraj momentálně hájící trůn polotěžké váhy Rizinu, se už na konci roku objeví ve svém dalším a dalo by se říct i posledním zápase pod značkou japonské organizace. Na Denisu čeká hříšný americký Doberman, jehož skalpem si zajistí prakticky vše, co bude ve světě MMA chtít. Třeba i cestu do UFC.

Sedmadvacetiletý rodák z Hostěradic, jenž má na svém kontě devět po sobě jdoucích výher, bude v samotném závěru roku obhajovat doposud největší úspěch své kariéry. Ten představuje pás z váhové kategorie do 93 kilo, který v Rizinu získal po skalpu Muhammeda Lawale.

Nyní se Procházka v rámci posledního zápasu smlouvy s japonskou společností vydá do Saitamy, kde ho čeká bitva se zkušeným MMA veteránem a také vzteklým psem C.B. Dollawayem, přezdívaným též Dobermanem.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Tento americký pes má za sebou dvacet šest profesionálních bitev. Sedmnáct z nich vyhrál a devět prohrál. Většinu svých zápasů podstoupil právě na půdě UFC, odkud byl po posledních prohřešcích s dopingem vyhnán. Dollaway si od loňského září odpykává trest za nedovolené peptidy či růstové hormony.


Vzhledem k papírovým očekáváním se dá předpokládat, že český samuraj svou obhajobu zvládne a pak bude volný k vlastním cílům. Nabídka možnosti přesunu do největší MMA organizace planety zde byla už v minulosti, tehdy ji však ještě hvězdy nebyly nakloněny. Nyní je ovšem situace kompletně odlišná a sám Denisa tuto výzvu vyhlíží. Přejme mu tedy, aby to vyšlo.


Další články