Sleduj nás

Přemožitel Jiřího Procházky tipuje výsledek hlavního zápasu UFC 295. Očekává fantastickou bitvu a výhru českého samuraje

Přemožitel Jiřího Procházky tipuje výsledek hlavního zápasu UFC 295. Očekává fantastickou bitvu a výhru českého samurajeFOTO: UFC

Již jen desítky hodin nás dělí od nejočekávanější MMA události tohoto roku. Návrat krále polotěžké váhy Jiřího Procházky komentují osobnosti, které můžeme vídat v organizaci Oktagon.

Madison Square Garden bude netrpělivě čekat na fantastické vyvrcholení turnaje UFC 295, které obstará Jiří Procházka společně s Alexem Pereirou. Ve hře bude titul polotěžké váhy, která je po zranění Jamahala Hilla bez šampiona. Rodák z Hoštěradic tak dostane možnost vrátit se na trůn, který nedobrovolně opustil kvůli poraněnému rameni, ale nikdy o něj nepřišel v boji.

Bývalý šampion organizace RIZIN a UFC bude do tohoto zápasu nastupovat s bilancí devětadvacet výher a pouhé tři porážky. O jednu z nich se v roce 2012 postaral Bojan Veličkovič. Srbský borec, který momentálně válí v Oktagonu, nabídl optimistickou predikci na Jiřího zápas.


„Bude to nesmírně kvalitní a vzrušující zápas. Těším se na něj. Samozřejmě, že rád uvidím jako vítěze Jiřího. Vyhraje na K.O. nebo technický knokaut,“ prohlásil pro iDnes „Prométheus“, kterého zanedlouho čeká finále turnaje Tipsport Gamechanger.

Pro stejné médium se o svůj názor podělila i další hvězda žlutočerné organizace. Apollo Silva má za sebou působivou kariéru, která obsahuje i angažmá v UFC. Jako vítěze ovšem vidí svého krajana Alexe Pereiru, který má podle Apolla výhodu ve svém smrtícím úderu.


„Alex má mnohem větší sílu, kterou dokáže soupeře knokautovat. Jiří Procházka se k tomu vrací po zranění…“

Třetí do party, kdo se podělil o svoji predikci, je bývalý bojovník Oktagonu a nyní čerstvá posila UFC Robert Bryczek. Polský střelec se na střet dvou skvělých postojářů opravdu těší a jeho předpověď domácí fanoušky rozhodně potěší.

„Bude to šílený a tvrdý zápas, kde rozhodnou zkušenosti. Pokud Jiří dokázal uškrtit Glovera Teixeiru, dokáže to i s Pereirou. Ovšem, na nohou a obzvlášť na začátku zápasu to bude opravdu zajímavé. Alex je nebezpečný chlap a Jiří se rád pouští do přestřelek, ale to si s Alexem nemůže dovolit! Podle mě vyhraje Jiří na submisi ve čtvrtém nebo pátém kole.“Další články