Sleduj nás

Překvapení na konec roku! Seriálový „Lavi“ si nasadí rukavice a zkusí své štěstí v ringu

Překvapení na konec roku! Seriálový „Lavi“ si nasadí rukavice a zkusí své štěstí v ringu

Známý herec Jakub Štáfek, kterého si většina lidí nejvíce pamatuje ze seriálu Ulice nebo Vyšehrad, alespoň na čas zapomene na své televizní role a dá přednost něčemu mnohem riskantnějšímu. Tentokrát se však nebude jednat o žádný herecký výkon, nýbrž o opravdovou zkoušku ohněm.

Z fotbalového hřiště do boxerského ringu. To je scénář, jaký si napsal sám osmadvacetiletý herec, jenž už nemohl nadále přihlížet na svůj nezdravý životní styl a rozhodl se pro změnu udělat něco více užitečnějšího.


„Už bylo na čase, abych se sebou začal něco dělat a přidal také jednu k lepšímu. Chlast a blbosti jsem od srpna nahradil endorfiny, což je nejlepší droga, kterou může člověk dostat,“ vychvaloval si Štáfek svůj nový koníček.


Málokdo by však čekal, že se jeho záliba chytne takové rychlé tempo, jelikož jak zní z oficiálního prohlášení, již 30. prosince ho uvidíme v ostrém boxerském duelu ve vyprodané pražské Lucerně.

„Jak říkám, potřeboval jsem změnit životní styl a rázem se to rozjelo. Normálně se považuji za člověka, který by neublížil mouše, ale jakmile si nasadím rukavice, jsem připravený trhat,“ uvádí.


Čerstvou profi licenci zaručující premiérovou účast v ringu nebude mít jenom Jakub, ale i jeho soupeř Štěpán Vrba. Oba boxeři se pokusí svým výkonem navnadit publikum na hlavní kartu večera.

Ústředními postavami večera měli být Michal Reissinger s Davidem Vinšem, avšak první jmenovaný se nedávno zranil, a tak se za něho musela najít náhrada. Tu nám představuje Uku Jurjendal.Další články