Sleduj nás

Předhoďte mi Masvidala a já vám ukážu, jaký chcípák to ve skutečnosti je, hlásí další potenciální soupeř

Předhoďte mi Masvidala a já vám ukážu, jaký chcípák to ve skutečnosti je, hlásí další potenciální soupeř

Nedávno bojoval o titul, a i když v něm neuspěl, tak o nabídky na nové významné souboje nemá žádnou nouzi.

Jorge „Gamebred“ Masvidal je jakýmsi trnem v oku rovnou dvou fighterů – obou titulových uchazečů. Jedním z nich je Colby Covington, jenž se už stihl vyzpovídat, ovšem nyní se k němu přidává ještě „běsnící“ Leon Edwards.

Britský válečník, který si už přes rok nestoupl do nitra oktagonu, se cítí pobouřen, že někdo jako Masvidal vůbec mohl bojovat o titul. A tak svému rivalovi z Floridy společně s vedením UFC poslal jasnou zprávu.


Leon Edwards má dalšího soupeře v UFC

„Předhoďte mi zápas s Jorgem a já vám všem ukážu, že není nikým speciálním. Je to čistě průměrný soupeř!“ nebral si servítky Edwards, jehož stanovisko zaznělo na kanálu ESPN.


„Pevně věřím, že bych Masvidala zastavil, ten člověk ještě neporazil nikoho pořádného! Ben Askren? To je sračka. A Nate Diaz? Ten nikdy nedosáhne top úrovně. Jediný, koho na jeho seznamu schvaluji, je Darren Till. Ten zbytek tvoří pouze průměrná jména. Věřím, že bych Masvidalovi dal takový kouř, který ještě v životě nezažil,“ poznamenával osmadvacetiletý Brit s jamajskými kořeny.

Vzhledem k okolnostem, jak se situace v rámci velterové váhy UFC vyvinula, bychom se nemohli divit, kdyby Dana White o podobném duelu opravdu uvažoval. Jak se „Gamebred“ nechal slyšet, on sám sní o další titulové příležitosti, přičemž s Leonem Edwardsem má z minulosti nějaké nevyřízené účty.


Další články