Sleduj nás

Před očima nám roste nový „Spider“. Už mě porazil ve sparingu, říká pyšný otec Anderson Silva

Před očima nám roste nový „Spider“. Už mě porazil ve sparingu, říká pyšný otec Anderson Silva

Jak už tomu bývá zvykem, v životě každého profesionálního sportovce nastane chvíle, kdy mu jeho věk nedovolí pomýšlet na ty nejvyšší cíle, a tak postupně začne uvažovat o důchodu. V téže životním bodě se ocitl jindy slavný Anderson Silva, jenž si svou náhradu nemusí hledat daleko.

Gabriel Silva je teprve dvacetiletý bojovník, kterého doprovází ohromné ambice. A co víc, je to syn samotného Spidera, od něhož převzal všechny zkušenosti.

„Jeho poslední výkony to dokazují, určitě má před sebou skvělou budoucnost,“ uvádí pyšný otec Anderson silva.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

The Spider říkal, že kdyby nebylo jeho fanoušků, už by se k bojovým sportům nevracel. Doprovází jej častá zranění, která mu tuto cestu znepříjemňují. Na pravidelné tréninky však nikdy nedá dopustit.

„Zápasíme se synem a musím přiznat, že už mě poráží,“ pravil Silva s úsměvem. „Nesmíme nic uspěchat, půjdeme krok po krůčku, ale jsem si jistý, že má před sebou velké věci,“ potvrzoval slavný Spider.


Gabriel Silva si naposledy stoupnul do ringu v polovině června, když uspěl v horkém duelu, jenž se nesl za podmínek thajského boxu.

„Byla to noc, kterou si budu pamatovat do konce života, tak moc mi dala. Máme před sebou skvělých dalších 20 let,“ říkal nadšeně, čímž naznačoval, že se rozhodně chce vydat po stopách svého otce.


Další články