Sleduj nás

Pravý důvod, proč Jones přechází do těžké váhy? Reyes to ví a bývalého šampiona vůbec nešetřil

Pravý důvod, proč Jones přechází do těžké váhy? Reyes to ví a bývalého šampiona vůbec nešetřil

Uvolnil pás a oznámil, že se stěhuje do nejtěžší hmotnostní divize. S jindy neomylným Jonem Jonesem se už v polotěžké váze střetávat nebudeme a jeho poslední soupeř si myslí, že moc dobře ví proč.

 „Jon se bojí odvety, a proto odchází!“ uvedl během svého posledního rozhovoru Reyes, který se nebál zajít ještě hlouběji. „Ti chlápci v těžké váze jsou pomalejší, vidíte to? Jon si uvědomuje, že už na naše tempo nestačí. Po tom, co jsem mu udělal já a Thiago (Santos), se musel jít někam schovat.“

„Dnešní špička polotěžké váhy je agilnější a rychlejší. Myslím si, že si to Jones moc dobře uvědomuje, a proto odsud odešel. Nepochybně cítí, že na něj v těžké váze čekají hratelnější soupeři,“ podotýkal Reyes.


Jon Jones přestupuje do jiné váhové kategorie

Je třeba uznat, že měl „Bones“ ve svém posledním zápase opravdu potíže, dokonce i mnozí experti si mysleli, že na body prohrál, ale přestup do nejtěžší hmotnostní kategorie určitě není lehčím krokem. Udržet si zde vítěznou šňůru, to je prakticky nemožné, každá rána může být smrtící.


Jones v každém případě hodlá přepisovat historii a rád by do své sbírky přidal další trofej. Jak sám Dana White naznačil, je připravený třiatřicetiletému bijci přichystat titulovou bitvu. Musí si však nejprve počkat, jak dopadne duel mezi Stipem Miocicem a Francisem Ngannouem.


Další články