Sleduj nás

Prague Fight Night (XFN): Informace, novinky, výsledky, fight card a stream online

Prague Fight Night (XFN): Informace, novinky, výsledky, fight card a stream online

Již dnes se uskuteční galavečer, který nese název Prague Fight Night. Že toto jméno ještě neznáte? My vám ho tedy v krátkosti představíme. Jelikož organizace XFN a Petr Kareš měli problémů až na hlavu, na oko se společnost zrušila, založila se nová a pokračuje se. XFN měla naplánovaný event, za který vybrala peníze formou Ticketportálu. Prodalo se přes tisíc vstupenek a vedení tvrdí, že k penězům nemá přístup. Petr Kareš však z těchto financí založil novou společnost, což je právě Prague Fight Night a podvod se vstupenkami, za které nevrátil peníze, se snaží ututlat. Fanouškům českého MMA zbyly slzy v očích a prázdné peněženky.

Proč je Prague Fight Night XFN?


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Není v tom nic složitého. Petr Kareš, Lukáš Masta Jirkovský a Adéla Senetová jsou ti, kteří mají toto všechno na svědomí. Ihned po zániku XFN se objevila nová společnost Prague Fight Night, kde je pouze na oko nastrčený jednatel. Jirkovský se ani nesnažil změnit grafiku, tudíž si můžeme všimnout téměř stejných barev i promo videí. Adéla Senetová propaguje tento galavečer také úplně stejně, jako tomu bylo u XFN. Petr Kareš dělá, že se snaží vyřešit dluhy, ale už pracuje na dalším ''obřím'' podvodu. To vše propagují jejich kamarádi, kupodivu třeba i Marpo, který je dobrým přítelem právě Jirkovského. Náhodou zde budou mít zápasy i jeho svěřenci Daniel Brunclík a Josef Vít. Na chvíli se jim podařilo zlanařit i zástupce Spejbl Gymu, výborného Daniela Škvora. Ten však naštěstí ustoupil a jeho místo zaujmul Luboš Raušer z Hanuman Gymu... Dalším, komu se dva dny před samotnou akcí změnil soupeř, je Ivan Buchinger. Nad tímto eventem visí mnoho otazníků a pokud i vás (stejně jako nás) XFN, Petr Kareš, Lukáš Masta Jirkovský a Adéla Senetová okradli, doporučujeme tento galavečer nenavštěvovat ani nenakupovat PPV. Může se stát, že se opět staneme obětí nějakého podvodu. Následný kolotoč výmluv nám však peníze nevrátí. Jediný, kdo na akci za něco stojí, je Patrik Kincl, který však po vážení odjel rovnou do nemocnice (viz. článek zde). Nebylo by po těch všech nekalých praktikách vůbec žádným překvapením, kdyby nenastoupil. Moderátorem není Kotek, najali si totiž zahraničního, aby raději českým fanouškům vůbec nerozuměl.

Prague Fight Night: Fight card a výsledky


  • Adam Šindelář vs. Jan Široký, vítěz: Šindelář, první kolo TKO
  • Lukáš Chotěnovský vs. Anatolij Kulianin, vítěz: Chotěnovský, druhé kolo TKO
  • Josef Vít vs. Mohamed Touchassie, vítěz: Touchassie, třetí kolo KO
  • Erik Micka vs. Wali Yahya, vítěz: Micka na body
  • Jakub Bahník vs. Ivan Vulchin, vítěz: Bahník, první kolo TKO
  • Luboš Raušer vs. Lukasz Lipniacki, vítěz: Lipniacki, třetí kolo KO
  • Daniel Brunclík vs. Mantas Žukauskas, vítěz: Žukauskas na body
  • Ivan Buchinger vs Alexei Oleinik, vítěz: Buchinger, první kolo škrcení
  • Patrik Kincl vs. Mattia Schiavolin, vítěz: Kincl na body

Prague Fight Night: Online stream zdarma

Pokud chcete podpořit podvodníky Petr Kareš, Lukáš Masta Jirkovský a Adéla Senetová, zakupte si lístek prostřednictvím Ticketportálu. Pokud chcete tento galavečer sledovat z domova, můžete si zakoupit PPV. Nedivte se však, pokud vám v budoucnu zmizí peníze z kreditky.


Petr Kareš, Lukáš Masta Jirkovský a Adéla Senetová
Vraťte nám peníze za XFN event, který jste zrušili a pak pořádejte další! A ty děti také čekají. Toto MMA scéně na popularitě v Česku opravdu nepřidá!


Další články