Sleduj nás

Prague Fight Night - Buchinger Ivan - Roman Avdal

Prague Fight Night - Buchinger Ivan - Roman Avdal

Další z bojovníků zaniklé XFN, který našel angažmá v nově vzniklé Prague Fight Nights, je slovenská hvězda Ivan Buchinger. Šampion ruské M1 dostal na premiérovém galavečeru hratelného soupeře. Roman Avdal vzal zápas jako záskok, má slušnou bilanci 13 výher a 7 porážek, kdy 46 % vítězství získal na body. Tento 25letý ruský borec strávil celou dosavadní kariéru na území bývalého Sovětského svazu. Nejlepší organizace, ve které působil, je ACB, kde si připsal jednu výhru a jednu porážku. Naposledy se v kleci ukázal letos v květnu na akci ProFC, ale vyfasoval KO v prvním kole od Andreye Goncharova.

Ivan Buchinger se může pochlubit parádním rekordem 35 výher a 6 porážek, kdy 60 % vyhraných zápasů ukončil submisí. Po bohaté kariéře v zahraničí, kdy Buki kosil soupeře v Cage Warriors i M1, přišel návrat na česko-slovenskou scénu a titul v XFN. Zde narazil v posledních zápasech na slušné soupeře. Jukebox Pokorný i Sergej Grecicho prověřili výjimečnost slovenské hvězdy. Buchinger oba tyto zápasy s přehledem zvládl, navíc je ukončil před limitem povedeným škrcením.


Do tohoto zápasu jde jako obrovský favorit Buchinger a upřímně zde příliš nevidíme, čím by ho mohl ruský soupeř ohrozit. Buki je lepší v postoji a na zemi je jinde o několik levelů. Co se Avdalovi nedá upřít, je slušná odolnost a kvalitní kardio. Díky těmto faktorům se jeví jako lepší volba sázka na trvání zápasu. Zatímco na výhru Buchingera je kurz pouze okolo 1.15, tak na to, že se zápas protáhne do druhé poloviny, je již 1.50.

Přidejte se k Tipsportu zde, dostanete ihned 150 Kč zdarma a sázejte na bojové sporty!Další články