Sleduj nás

Pozor, Jardo, po tomto KO se už nikdy neprobereš! hrozí soupeř

Pozor, Jardo, po tomto KO se už nikdy neprobereš! hrozí soupeř
Jaroslav Kotlár by se měl mít na pozoru, aby si po KO od Bendy opět znovu neustlal. Tentokrát ale už prý navždy.

Turnaj Clash of the Stars 4 sice ještě nemá přesně stanovený termín konání, ale už teď začíná být zřejmé, že se nám o zábavu opět postará Kotlár Sekurity, jemuž bude tanečního parťáka dělat Martin „Budík“ Budín.

Uvedenou bojovou přezdívkou soupeře se nicméně nemáme nechat zmást, tento „Budík“ nenutí lidi vstávat z postele, nýbrž je má posílat do věčného snění... Jako tomu bude v případě Jardy Kotlára.


„Rád bych Jardovi vzkázal, že až se probudí ze snu, kam ho poslal Karlos Benda, tak ho uspím ještě já, ale už napořád!“ odhalil nám Martin Budín své kruté úmysly.

„Ať si užije tu svoji chvilku slávy, kterou teď má, než zmizí, až usne podruhé… Ale hlavně ať se na nic nevymlouvá!“ zdůraznil, jelikož cítí, že se prý Jarda bude ještě cukat.


Promotér Tomáš Le Sy nedávno naznačil, že by se čtvrté pokračování Clash of the Stars mohlo konat v březnu. Nové informace nás ovšem odkazují dokonce až na duben.

Času je tedy zatím dost a příběh mezi Jardou a Martinem se bude ještě budovat. Dle Martina cítí Jarda vnitřně strach, a proto si jej dokonce zablokoval na sociálních sítích. Co dál ještě vypluje napovrch?

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články