Sleduj nás

Potvrzeno! Tony Ferguson má domluvený další zápas a půjde o pořádnou štípanou!

Potvrzeno! Tony Ferguson má domluvený další zápas a půjde o pořádnou štípanou!
Tony Ferguson se ani po třech porážkách nehodlá šetřit a vstupuje do dalšího náročného zápasu, který může zvednout, ale také pohřbít jeho UFC kariéru.

El Cucuy býval postrachem divize lehké váhy, avšak během své dvanáctizápasové vítězné šňůry se potýkal s nepřízní osudu, takže nikdy nezabojoval o regulérní titul šampiona.

Jak tomu ovšem bývá zvykem, jednou každého z nás dožene čas. A zejména u Tonyho byl ten skok cítit nejvíc.

Nejprve se nechal zničit od Justina Gaethjeho a následně nestačil ani na Charlese Oliveiru s Beneilem Dariushem. Po těchto třech prohrách v řadě na něho nyní čeká skutečný okamžik pravdy, který dost možná rozhodne i o jeho budoucnosti.

https://twitter.com/MMAJunkie/status/1501713092882927618?s=20&t=ojyXwcio6O4JBCUaqcVkrQ


Jak už znělo ve spekulacích, které jsme i my zmínili před několika týdny, UFC oficiálně potvrdilo zápas mezi Tonym "El Cucuy" Fergusonem a Michaelem "Iron" Chandlerem.

Tato parádní štípaná se stane součástí hlavní karty turnaje UFC 274, co se bude konat 7. května v americké Arizoně, která je domovem Justina Gaethjeho, jenž shodou okolností na téže galavečeru také vystoupí. Bude zde bojovat o titul šampiona proti Charlesu Oliveirovi.

Hlavní pozornost této akce se tedy bude upínat na divizi lehké váhy, která je už teď neskutečně nabitá kvalitou. Složení bojových dvojic navíc zaručuje prvotřídní show.

Další články