Sleduj nás

Pošlu Buchingera do důchodu a nastolím novou dynastii, prozradil Tichota svůj plán na příští rok

Pošlu Buchingera do důchodu a nastolím novou dynastii, prozradil Tichota svůj plán na příští rok
OKTAGON 30 měl potvrdit pozici Jakuba Tichoty jako jednoho z největších talentů domácí scény. To se bezesporu potvrdilo, když dominantním výkonem vymazal Dawida Karetu.

Právě na mladém Polákovi si vylámaly zuby jeho dva týmoví parťáci, Růžička s Gabalem. Chimp však prokázal svoji extratřídu, a kdyby Matěj Peňáz nepředvedl naprosto heroický výkon, bral by i padesátitisícový bonus od Tipsportu.

V pozápasovém rozhovoru navíc jindy decentní a velmi pokorný bojovník ukázal, že mu rozhodně nechybí sebevědomý a řekl si hned o dva soupeře na příští rok.

„Ukážu v dubnu Paulusovi, že není na mé úrovni a ukončím toho kuchaře z Lidlu. Na podzim pak pošlu Buchingera do důchodu!“

Dva soupeři, dvě hvězdy top slovenského gymu SFG. Jakub svá slova trochu víc rozvedl na tiskové konferenci a vysvětlil, proč má v hledáčku právě posledního vítěze Výzvy a legendárního Bukiho.


„Paulus říkal v pozápasovém rozhovoru moje jméno. Nemyslím si, že je to borec takových kvalit, jak si hodně lidí myslí. V březnu nebo v dubnu ukážu, že jsem o tři třídy jinde. Není žádným tajemstvím, že chci pás OKTAGONu. Vím, že musím bojovat s šampionem, věřím si na Ivana Buchingera, ale vím, že je teď zraněný. Ivan je pan zápasník, ale věřím, že na něj mám a potvrdím svoje kvality. Aspoň už nebude muset rušit zápasy kvůli zranění, protože této legendě ukončím kariéru a nastolím novou dynastii. Proti oběma budu dominovat!“

O tom, že strop schopností Jakuba Tichoty je úplně mimo domácí rybníček se ví již dlouho. Titul šampiona OKTAGONu by mohl být odrazový můstek k dobývání dalších met mimo Českou republiku.

Další články