Sleduj nás

Pořád přemýšlím, jestli bych to neměl raději zabalit, přiznává Kincl

Pořád přemýšlím, jestli bych to neměl raději zabalit, přiznává Kincl
Patrik Kincl je zdrcený tím, že mu nedopadla odveta s Karlosem Vémolou, na kterou se dlouhé měsíce usilovně připravoval.

Poháněla ho motivace, do tréninků dával sto procent a častokrát sám sebe přemáhal. Jen pár dní před samotným turnajem se ovšem dozvěděl, že jeho soupeř laboruje se silným zánětem a do boje tedy nenastoupí.

„Pořád se rozhoduju, že to prostě zabalím,“ přiznával Kincl, který je nyní kompletně bez nálady. Oktagon mu shání nového soupeře, který pravděpodobně disponuje zcela odlišným stylem. A tam už není takový motivační faktor.


„Ilič byl první možnost, pak mi Ondra (Novotný) volal, že je Vémola definitivně ze hry a že mi dá vědět nového soupeře. Ten přišel v úterý, ale Ilič to nebyl. S týmem budeme řešit co a jak. Jsem furt v tréninku. V úterý jsem se vrátil rozšlehaný, teď jedu do Prahy, vezu si s sebou jídlo. Pořád v tom jedu, uvidíme. Poradím se s trenérským týmem,“ svěřil se Patrik serveru kaocko.

Nikdo teď vlastně neví, co s Vémolou bude. Kdy se uzdraví? A bude ještě někdy naplánován zápas s Kinclem? Na tyto otázky zatím nemůžeme s jistotou odpovědět.


„Chtěl bych si to v sobě uzavřít, uzavřít tuhle kapitolu zápasem a jít dál. Na druhou stranu, má to smysl? Na jaře začne Tipsport Gamechenger. Když půjdu 77, celý se to musí překopat, přeházet tréninky, změnit železo, upravit stravu…

Nedovedu si přestavit, že bych jel Tipsport Gamechanger a skočil si do odvety s Vémolou (v 84). V tomhle to je nepříjemný, tohle je o přemýšlení. Mám jít za osobními věcmi, mám se přesunout do Gamechangeru? Všechno to musím v klidu probrat…,“ dodal Kincl.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu