Sleduj nás

Pomsta za Procházku. Pereiru ukončím na KO a bude to vypadat opravdu snadno, slibuje bývalý šampion Hill

Pomsta za Procházku. Pereiru ukončím na KO a bude to vypadat opravdu snadno, slibuje bývalý šampion HillFoto: UFC

Jamahal Hill je nabitý elánem a sebevědomím, že pro něho „nějaký“ Alex Pereira nebude vůbec žádný problém.

Hill už opravdu hodně dlouhou dobu mluví o tom, jak by si hravě poradil nejen s Jiřím Procházkou, ale i jeho přemožitelem Alexem Pereirou. A jak nyní uvedl sám prezident UFC Dana White, co nevidět k naplnění svých slov dostane příležitost.

„Mám to od UFC přímo slíbené, že až se vrátím, tak půjdu o titul. A teď to vypadá, že mi to vyjde na jaro příštího roku. Ideální příležitost k tomu, abych si vzal mistrovský opasek zpátky,“ maloval si Hill svou budoucnost, která v jeho představách vypadá opravdu hodně růžově.


Mnoho lidí se domnívá, že klíčem k úspěchu nad Alexem Pereirou je dobrá zem. Takový Jan Blachowicz, jenž do svého stylu zakomponoval wrestling, nebyl daleko od výhry na body. To Jamahal Hill je podstatně mladší, dravější a možná i komplexnější, na wrestling ale údajně sázet nehodlá.

„Spousta lidí mluví o tom, že abyste porazili Pereiru, je potřeba mít kvalitní zem. Ano, je to pravda, ale já to dokážu i jinak. Slibuji vám, a má slova si dobře zapamatujte, že Pereiru neplánuji stáhnout na zem a tam ho mučit. Ne, já ho rozeberu hezky v postoji,“ překvapoval bývalý šampion s americkými kořeny.


„Alex se věnoval kickboxu, já se také věnoval kickboxu. Nemám problém s ním vydržet v postoji. A také ho vypnu na první dobrou. Ukončím ho na KO a bude to vypadat opravdu snadno, protože v této hře máme určité úrovně a já chci dokázat, že ani Jirka, ani Alex, ale ani nikdo další nedosahuje té mé,“ oznámil Hill na svém YouTube kanálu.

Karty v rámci divize polotěžké váhy UFC tak ve své podstatě byly rozdány. Jamahal Hill vyrukuje na šampiona Alexe Pereiru, Jan Blachowicz se potká s Aleksandarem Rakičem a Magomed Ankalaev se podle všeho střetne v odvetě s Johnnym Walkerem, z této dvojice by mimochodem mohl vzejít nový titulový vyzývatel.

Co tedy bude s Procházkou? Dana White mu navrhl odpočinek, ale teoreticky mu zůstal volný takový Anthony Smith, Nikita Krylov anebo může dojít i na vítěze z lednové bitvy mezi Blachowiczem a Rakičem. Do úvahy spadal i Ankalaev, ale ten se nyní vehementně žene za titulem a ví, že mu tu šanci výhra nad Walkerem přihraje.Další články