Sleduj nás

Pomsta bude sladká, uvidíme se v Birminghamu! vzkázal Wanliss svému soupeři

Pomsta bude sladká, uvidíme se v Birminghamu! vzkázal Wanliss svému soupeřiFoto: OKTAGON MMA

Bezprecedentní situace, která vedla až přesunutí zápasu na jiný turnaj. Akonne Wanliss byl po tiskové konferenci Oktagon Time napaden trenéry svého soupeře a utrpěl zranění, která mu znemožnila nastoupit.

Oktagon roste a prostředí v organizaci je konkurenčnější než kdy dříve. Bojovníci po sobě jdou nemilosrdným trash talkem, při kterém nevynechávají ani tabuizovaná témata, jako je víra nebo rodina. Bylo tedy jen otázkou času, kdy někomu ujedou nervy a stane se podobný incident jako v pátek v Ostravě. Redakce Top-Fight samozřejmě jednání týmu Sahila Siraje odsuzuje, ale je také potřeba dodat, že Akonn Wanliss provokuje své soupeře, jak jenom může, a často chodí dost za hranu.

Zápas Wanliss vs. Siraj, který je součástí prvního kola Tipsport Gamechangeru, se tedy uskuteční na turnaji v Birminghamu. 20. dubna tak Brit dostane možnost odplaty a jeho soupeř se navíc bude muset obejít bez svého trenéra, který byl navždy vyloučen z dění v Oktagonu. Součástí trestu je i zkrácení gáže o 50 %, což už Siraj určitě pocítí.


„Zápas teď nebude, protože mě napadl Sirajův tým po mém vážení. Utrpěl jsem nějaké zranění, které vedlo k odložení zápasu. Celá tahle situace mě absolutně rozzuřila, ale tak už to je. Pomsta je pokrm, který se nejlépe servíruje za studena. Uvidíme se v Birminghamu 20. dubna. KO v prvním kole,“ nechal se Wanliss slyšet přes své sociální sítě.

K incidentu se již stihl vyjádřit skoro každý, a tak nechybí ani naštvané prohlášení Wanlissovi přítelkyně. Ta navíc vidí spoluvinu i na straně organizace, která se měla o bezpečí jejího miláčka lépe postarat.


„Včera byl Akonne po vážení napaden týmem soupeře. Dostal rány do zátylku, hlavičku a také málem skleničkou. Ze zápasu tak byl nucený odstoupit. Má vážně poraněnou nohu a bouli na hlavě. Tohle opravdu není v pořádku! Může za to i slabá ochranka, protože Akonne se nemohl ani pořádně bránit,“ uvedla na svém Instagramu Daniella Hemsley.


Další články