Sleduj nás

Polívka vs. Pirát a návrat populárního Kimballa! OKTAGON odkryl karty pro německý turnaj

Polívka vs. Pirát a návrat populárního Kimballa! OKTAGON odkryl karty pro německý turnaj
V myslích fanoušků ještě rezonuje turnaj OKTAGON 35, který nabídl strhující bitku mezi Roušalem a Bartlem, a hlavně naprosto dominantní představení Patrika Kincla, který s přehledem uhájil svůj šampionský opasek.

Méně pamětihodné je potom proniknutí Karlose do klece, kde se ujal slova a zasáhl do Inspektorových oslav. Jak se již stalo dobrým zvykem, organizace ústy svého bosse Ondřeje Novotného vždy trochu odkryje karty a navnadí fanoušky na následující akce.

https://twitter.com/i/status/1571258495608963072


Další zastávkou žlutočerné mašiny bude již 15.10.2022 německý Frankfurt, kde se OKTAGON již dobře uvedl a nyní hodlá svoji pozici na trhu ve Spolkové republice obhájit.

Hlavní zápas tak nabídne odvetu za hodně sporný duel mezi Brazilcem Denilsonem de Oliveirou a domácí celebritou Christianem Eckerlinem. Pětatřicetiletý Němec čelil obviněním, že v prvním zápase nasimuloval zásah do rozkroku, a tak bude chtít všem dokázat, že si zaslouží humbuk, který OKTAGON dělá okolo jeho jména.


Hlavní předzápas potom obstarají německý Terminátor Stephan Pütz a Miloš Petrášek, který je podle slov Novotného naprosto koncentrován na přípravu.

"Bude to souboj čtyřky s jedničkou polotěžké váhy, tak uvidíme. Miloš teď nechce dělat ani MMA Letem Světem, nechce se vůbec ničím rozrušovat. Psal jsem mu, že už vypadá jako Stephan. Odpověděl mi, že mu to říká hodně lidí," potvrdil Ondřej absolutní Melounův focus na souboj s místní hvězdou.

Vysoko na kartě se bude pohybovat i další známé německé jméno, a to Hatef Moeil. O souboj s tímto borcem stál i Karlos Vémola, ale ten se podle všeho na turnaji vůbec nepředstaví.


Organizace tedy sáhla po osvědčeném jménu a Hatefa vyzve Jeremy Kimball. Americký Grizzly naposledy bleskově vyprášil kožich Thomasi Narmovi a vzhledem k jeho zkušenostem se určitě nelekne ani německého borce."Jeremy se vrací. Domluvili jsme se na penězích i na kontraktu, těžká váha by mu měla hodně sedět. Je pravděpodobné, že vítěz půjde o titul," dodal zápasu šťávu a bojovníkům extra motivaci Ondřej Novotný.

Nově ohlášený zápas bude hodně důležitý pro vývoj na vrcholu žebříčku střední váhy. Bývalý dočasný šampion Pirát Krištofič totiž bude hájit svoji pozici před Zdeňkem Polívkou. Toho v posledním zápase zastavil v rozletu Alex Lohoré, ale Zdeněk si ukázal na další velkou výzvu.


"Je neuvěřitelné, že si Zdeněk po drtivé porážce s Alexem Lohorém řekl zrovna o Piráta. Ten kluk má prostě koule," žasnul nad odvahou Polívky šéf organizace.

Poslední zápas, o kterém je podle nás zapotřebí se zmínit, je bitva dvou špičkových borců z veltrové váhy. Bojan Veličkovič i Leandro Silva neuspěli v titulových bojích s Davidem Kozmou.

Srbský UFC veterán i Apollo dokázali svoji obrovskou kvalitu, ale Růžový Panter má v sobě prostě něco speciálního. Nyní se střetnou ve vzájemném zápase, který může pro vítěze znamenat další titulovou šanci.

"Tenhle zápas měl na sítích vůbec největší ohlas, rozhodně ho doporučuju vidět. Odvetu s Veličkovičem si moc přál Kertész, jenže Bojan chtěl Apolla," potvrdil nadšení fanoušků z ohlášení duelu Ondřej Novotný.

Další články