Sleduj nás

Policajti vs. Rošťáci: Organizace I Am Fighter chystá svůj druhý galavečer

Policajti vs. Rošťáci: Organizace I Am Fighter chystá svůj druhý galavečer

Nová organizace I Am Fighter má již první galavečer za sebou, který se uskutečnil 10. října v O2 universum. Na akci se předvedl třeba Petr Monster Kníže, Vasil Ducár, Michal Reissinger a další známá jména.

Nyní už víme datum další akce. Ta proběhne 6. března na stejném místě a my se můžeme se těšit finále MMA reality show, která bude zároveň živě v televizi. Celý průběh můžete sledovat od 6. ledna na PRIMA COOL. Chystá se zde také večer s názvem Policajti vs. Rošťáci, kde ale zatím podrobnější informace drží pořadatelé pod pokličkou a prozradili pouze několik jmen.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Zajímavým navrátilcem do MMA klece bude jistě Robert Voves. Ten pracuje u specializovaného útvaru policie ČR a logicky tak bude zastupovat tým Policajti. Dalším již odhaleným bojovníkem bude Ondřej Petrášek, bratr hvězdného Miloše, který působí v organizaci Oktagon MMA. Ten momentálně drží pět výher v řadě.


Lístky na galavečer IAF 2 můžete zakoupit do konce roku se slevou 100,- Kč u portálu Ticketmaster. Ceny se pohybují od 690,- Kč do 5 000,- Kč.

Na celý galavečer si můžete vsadit u Tipsportu zde. Pokud se nyní registrujete, obdržíte ihned 150,- Kč zdarma na první sázky. Je možné, že se v budoucnu dočkáme i streamu živě.


Další články