Sleduj nás

Pokud si někdo zaslouží můj BMF titul, pak je to Max Holloway, uvedl Masvidal. Nabídl i predikci zápasu s Gaethjem

Pokud si někdo zaslouží můj BMF titul, pak je to Max Holloway, uvedl Masvidal. Nabídl i predikci zápasu s Gaethjem Foto: UFC

První majitel speciálního opasku se nemůže dočkat jednoho z vrcholů turnaje UFC 300. Bitva mezi Justinem Gaethjem a Maxem Hollowayem je podle něj zlatý hřeb večera a věří, že přinese opravdový ohňostroj násilí.

Bývalá UFC hvězda se ve sportovní penzi rozhodně nenudí. Jorge Masvidal je úspěšný promotér a také se připravuje na svůj debut v boxerském ringu. Miamský gangster bere tuto premiéru se vší vážností, a tak se má jeho soupeř na co těšit.

„Miluju MMA. Věnoval jsem mu dvacet let svého života. V době, kdy jsem byl v UFC, jsem nemohl dělat jiný sport, protože jsem byl pod opravdu přísnou smlouvou. Nikdy jsem si tak neotestoval svoje boxerské dovednosti a teď přišel ten pravý čas. Nemůžu se dočkat, až někomu pořádně upravím fasádu. Dám do přípravy veškerou energii. Dnes ti kluci trénují, jen aby si mohli dělat zas*aný selfíčka v ringu. Já půjdu někomu opravdu ublížit a ukážu tu pravou krásu boxu,“ prozradil Masvidal v rozhovoru, který poskytl portálu LowkickMMA.


Jorge sice svoji kariéru v UFC považuje za ukončenou, ale MMA scénu dál sleduje. Pro stejné médium se také vyznal z obdivu k jednomu konkrétnímu bijci. Tím není nikdo jiný než dlouholetý šampion pérové váhy Max Holloway, kterého čeká již v dubnu souboj s Justinem Gaethjem o titul největšího grázla světa.

„Myslím si, že Max je jedním z nejostřejších týpků, co kdy vůbec žili. Je to frajer, miluju jeho styl a jeho příběh. Strašně cením, jak zůstal skromným člověkem. Věřím, že na UFC 300 zvítězí, a jsem si jistý, že to bude zatraceně skvělý boj,“ nemůže se Jorge dočkat skvěle obsazeného zápasu.


Aktuální držitel BMF titulu Justin Gaethje bude ovšem pro Maxe extrémně těžkým soupeřem. „The Highlight“ má aktuálně dvě výhry v řadě. Po krvavé lázni, kterou předvedl v souboji s Fizievem, přišel brutální kop do hlavy Dustina Poiriera. Holloway se naposledy podíval do lehké váhy v roce 2019 a odcházel poražen. Uvidíme, zda se mu tentokrát povede lépe.


Další články