Sleduj nás

Pokud se Conor vrátí ve formě, ukončí Chandlera během dvou kol! nabídl predikci Poirier

Pokud se Conor vrátí ve formě, ukončí Chandlera během dvou kol! nabídl predikci PoirierFOTO: UFC

Po návratu Jona Jonese nás tento rok čeká ještě jeden velmi očekávaný comeback. I když Conor McGregor vyhrál v posledních šesti letech pouze jeden zápas, stále se jedná o prvotřídní hvězdu s obrovským impaktem na fanouškovskou obec.

Při návratu do klece po těžkém zranění jej nyní čeká bývalý šampion Bellatoru Michael Chandler. Šance obou bojovníků zhodnotil jejich bývalý soupeř Dustin Poirier.

Irský bijec je v poslední době opět v popředí zájmu. Na Netflixu o něm vyšel velmi zajímavý čtyřdílný dokument a sám Conor konečně nastoupil do testovacího programu USADA. Antidopingová agentura je podmínkou jeho návratu do světa profesionálního MMA. The Notorious se navíc opět začíná projevovat jako klasický alfa samec a Michaela Chandlera odsouvá v nové sérii The Ultimate Fighter do role komparsu.

„Myslím, že se Conor vrátí se stejným načasováním a pohybem, jako měl před zraněním. I když chápu, že nemládne, věřím, že je schopný Michaela Chandlera ukončit. Pokud se bude prezentovat jako za starých časů, ukončí ho během dvou kol. Jestli je toho někdo schopný, tak právě Conor. Musí být však stoprocentně koncentrovaný, což u něj býval problém. Právě pro tyhle otázky je ten zápas tak zajímavý,“ prohlásil Dustin v pořadu MMAFightingonSBN, vysílaném na YouTube.

The Diamond sdílel v posledních dvou letech klec s Conorem i Michaelem, oba dokázal porazit. Chandler jej sice během prvního kola nachytal několika přesnými údery, ale stejně skončil uškrcen v první polovině závěrečné pětiminutovky. Conor si zase z dvojzápasu odnesl vážnou zlomeninu nohy, která jej poslala na dva roky trvající zdravotní dovolenou.


Další články