Sleduj nás

Pokud půjde Vémola do Clash of the Stars, tak nemůže počítat s mojí podporou v rohu ani u nás v gymu! prohlásil nekompromisně André Reinders

Pokud půjde Vémola do Clash of the Stars, tak nemůže počítat s mojí podporou v rohu ani u nás v gymu! prohlásil nekompromisně André ReindersFOTO: OKTAGON MMA

Jsou zásady, které prostě neprodáte ani za sebevětší pytel zlaťáků. Hlavní trenér a zakladatel nerespektovanější domácí MMA tělocvičny má naprosto jasno, jaké organizace jsou pro něj již za hranou.

Karlos Vémola je v Čechách celebritou první kategorie, a tak je jasné, že by byl pro organizaci typu Clash of the Stars naprostým jackpotem. Tomáš Le Sy již několikrát prokázal, že disponuje velkým talentem na byznys a dokáže získat lidi, o které stojí.

Situace je tak poměrně jednoduchá. Pokud přijde nabídka, kterou „Terminátor“ nedokáže odmítnout, můžeme aktuálního šampiona Oktagonu snadno vidět v některém z bizarních soubojů.


Sám Vémola nacenil svoji účast na turnaji CotS na astronomických osm milionů korun, což je samozřejmě částka mimo možnosti mladé organizace. Realitou ovšem zůstává fakt, že Karlos se zanedlouho chystá do sportovního důchodu a jeho cena může jít výrazně dolů. Le Sy se navíc netají ambicí vyprodat pražskou O2 arenu, což by s Vémolou na plakátě nebyl příliš velký problém. Pokud se tedy nakonec obě strany dohodnou, bude se muset Karlos uchýlit do jiného gymu, protože jeho trenér má na start svého svěřence v CotS jasný názor.

„Já doufám, že nepůjde do Clashe. U něj člověk ale nikdy neví. Nešel bych se na něj podívat a určitě by se u mě nepřipravoval. Mám ho rád, ale nepomáhal bych mu v tom. Propadl bych se hanbou. Mám nějakou sebeúctu,“ pronesl nekompromisně zásadový André Reinders.


Výjimku očividně neudělá ani u Vémoly. Svoje pevné stanovisko ostatně prokázal ve chvíli, kdy se u něj chtěl připravovat Karlosův chráněnec Rendys. Toho čekal na CotS souboj se Žralokem, ale André s pomocnou rukou nepřispěchal.

„Karlos se mě zeptal, jestli může přijít Rendys k nám na trénink, a já jsem řekl, že ne. Nebudu připravovat někoho, kdo se připravuje na tyhle bizarní zápasy,“ potvrdil Reinders pro extra.cz, že s Clash of the Stars nebo RedFace nechce nic mít společného.


Další články