Sleduj nás

Pokud McGregor porazí Chandlera, nechám ho bojovat o můj titul, řekl Covington

Pokud McGregor porazí Chandlera, nechám ho bojovat o můj titul, řekl Covington FOTO: UFC

Colby Covington počítá s tím, že porazí Leona Edwardse a stane se novým šampionem velterové váhy. A v takovém případě bude hned vědět, kdo bude jeho první vyzývatel.

Velterová divize čítá několik zajímavých jmen, přičemž to nejvíce rozjeté náleží Belalu Muhammadovi, který marně dlouhé roky čeká na titulovou příležitost. A jak prohlásil Dana White, nevypadá to, že by se jí měl dočkal.

Jako první na řadu přijde Colby Covington, kterého Dana považuje za jednoho z nejsilnějších bojovníků v divizi, ačkoliv má na kontě momentálně jen jednu výhru. A pokud by se Colby stal šampionem, tak o Belala stále jevit zájem nebude.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Nějaký Belal nikoho nezajímá, jeho jméno si stejně fanoušci nepamatují. UFC je o show a o sledovanosti, proto si mě najalo do titulové bitvy, abych tady ty nudné ledy konečně prolomil, protože Leon Edwards taky žádná hvězda sledovanosti není,“ ujal se slova Covington v MSCS MEDIA podcastu.

„Potíž je v tom, že se mě Edwards bojí, tak jen odkládá naši bitvu, ale stejně jí neuteče. Ten pás mi jednoho dne předá a až se tak stane, uspořádá UFC bitvu mezi mnou a McGregorem. Za předpokladu ovšem, že McGregor teď vyhraje,“ pokračoval někdejší dočasný šampion velterové váhy.


„Conora jsem nikdy neměl rád, je to herečka, béčkový fighter, kterého bych přejel levou zadní, ale zároveň uznávám, jak dokázal tuto hru rozhýbat. On a já jsme těmi největším tahouny pozornosti, a když nás UFC spojí dohromady, vznikne exploze. Půjde patrně o nejsledovanější zápas v celé historii organizace,“ tuší.

A jelikož se McGregor po svém návratu do klece zapojí do velterové divize, mohla by jeho titulové šance v této kategorii dávat absolutní smysl. Platí však, že Colby Covington a Kamaru Usman jsou pro něho dva stylově nejnáročnější soupeři. Zato s Edwardsem by to taková bída být nemusela.


Další články