Sleduj nás

Pokoukání pro pány. Hvězda filmů pro dospělé míří do ringu, debut už za 3 týdny!

Pokoukání pro pány. Hvězda filmů pro dospělé míří do ringu, debut už za 3 týdny!Foto: ONE Championship

Nogn Natt se přesouvá z filmového plátna mezi šestnáct provazů, kde ji bude čekat už 12. května profesionální bojový debut.

Osmatřicetiletá vysloužilá celebrita z pornografického průmyslu údajně celý život obdivovala bojové sporty, a protože má kořeny v Thajsku, není se čemu divit, že svůj zrak nejvíce upnula na muaythai.

V době aktivní „filmové kariéry“ se svému koníčku nemohla věnovat naplno, ale co s prací přestávala, přišel čas i na tuto drsnou zábavu. V podstatě již léta dřiny se Natt pokusí promítnout v ringu, kam se vydá 12. května.
 


„Dlouho jsem o této chvíli snila a teď je konečně tady. Mnoho žen se bojí učinit podobný krok a já doufám, že je svým odhodláním budu inspirovat. Možná byste se divili, kolik z nás má podobné skryté tužby,“ řekla Nogn Natt.

„Když Tawanchai P.K. (šampion pérové váhy ONE FC) řekl, že vypadám více fit než on, nemohla jsem tomu uvěřit… Chcete, aby mě trénoval? To by bylo fajn, moc ráda s ním spojím své síly,“ nabádala čtyřiadvacetiletého šampiona k vášnivé spolupráci.


A soupeřka?

Nedá se říct, že by se Natt hned na úvod své profesionální bojové kariéry nějak šetřila. Do prvního zápasu jí byla přidělena ostřílená veteránka Pareploy Saeaia, která má na kontě padesát muaythai duelů, čtyřicet z nich přitom vyhrála.

Zase je nutno dodat, že vysloužilá herečka nevstupuje do ringu úplně poprvé. Za sebou má už nějaké „zkušební exhibice“, kde však stála proti modelkám apod. Trochu obouchaná tedy asi už bude, ví, jaké to je přijmout úder, ale teprve až nadcházející zkouška bude ta opravdová.

Zdroj: Middle EasyDalší články