Sleduj nás

Poirier: UFC si nikdy nepřálo, abych měl s McGregorem odvetu

Poirier: UFC si nikdy nepřálo, abych měl s McGregorem odvetu

Bývalý dočasný šampion z divize lehké váhy Dustin „The Diamond“ Poirier (25-6) si stihl světu postěžovat, že UFC nikdy neuvažovalo o jeho odvetě s Conorem „Notoriousem“ McGregorem (22-4). A přitom se jim sám několikrát nabízel.

Dustin a Conor se spolu poprvé utkali v rámci pérové váhy v září roku 2014, tehdy se z toho zrodila poměrně jednoznačná výhra druhého zmíněného borce, jenž vytasil své pověstné KO ještě v prvním kole.

Od té doby však uplynula celá řádka let a z irského Notoriouse (podobně jako u Diamonda) se stala regulérní lehká váha, která zde toužila po odvetě s Khabibem Nurmagomedovem.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Dustin Poirier chtěl odvetu s Conorem McGregorem

Nejlepší cesta, jak se k této bitvě dostat, vede přes vrchní vyzyvatele v žebříčku, jímž ještě nedávno byl Dustin Poirier. A právě on se dožadoval této eliminační bitvy pro případ dalšího boje o titul.


„Ten zápas jsem opravdu chtěl, ale UFC mi ho nikdy nenabídlo,“ řekl Poirier exkluzivně pro server theScore.

„Osobně jsem jim dal několikrát vědět, že zápas s Conorem chci, oni se o tom ale nikdy nechtěli ani bavit,“ dodával americký bojovník, jenž za ta léta nasbíral mnoho cenných zkušeností, které by rád v odvetě uplatnil. Příležitost k tomu ovšem nedostal… A zřejmě již ani nedostane.


Další články