Sleduj nás

Výsledek zápasu Vémola - Matavao je už předem jasný, hovoří Pirát a ubírá fanouškům nadšení

Výsledek zápasu Vémola - Matavao je už předem jasný, hovoří Pirát a ubírá fanouškům nadšení FOTO: OKTAGON MMA

Jak moc je zápas mezi Vémolou a Matavaem zbytečný, na to poukázal Samuel Pirát Krištofič, který přišel s jasnou predikcí.

Duben nám otevřel své brány, což znamená jediné. V tomto měsíci konečně a po vleklých potížích dojde k dalšímu návratu českého Terminátora, který se přesně za dva týdny v Liberci na turnaji OKTAGON 41 popere s Al Matavaem.

Ondřej Novotný se jako správný promotér tento fight snaží oživit, ale ti znalí vědí svoje. Pokud tam Matavao netrefí hned z úvodu nějaký šťastný úder, půjde o další „vémolici“, která bude završená buďto submisí, anebo technických knokautem. A to klidně hned v prvním kole.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Výrazně fandit nebudu nikomu z nich. Zase ale musím říct, že Matavao je zlatý chlapec, dobrý kluk. V postoji má tvrdou ránu. Objektivně je však třeba dodat, že tam se jejich zápas odehrávat nebude,“ hodnotil pro web kaocko.cz blížící se souboj slovenský Pirát Samuel Krištofič.

„Zrovna Matavao je zápasník, který typologicky bude Karlosovi hodně sedět. Jak je jeho dobrým zvykem, Karlos ho vezme rychle na zem a tam bude zcela dominovat. Myslím, že s tím nebude mít žádný problém. V pohodě si to pohlídá a vyhraje," zněla jeho jednoznačná predikce.


A že by mělo jít o jednostrannou záležitost, to tuší i sázkaři, kteří svými vklady snížili kurz na Karlose na neuvěřitelných 1.02. Zázraky se tedy stávají, a zejména v MMA a bojových sportech obecně k nim může dojít, ale v tomto případě ta šance na výhru Matavaa sahá k opravdu mizivé pravděpodobnosti… Jo s Kinclem to pak už bude jiná písnička, ale na to si budeme muset počkat do května.


Další články