Sleduj nás

Poborský Dennis vs. Kvapil Tomáš na XFN 12 Plzeň opět zrušeno, proč?

Poborský Dennis vs. Kvapil Tomáš na XFN 12 Plzeň opět zrušeno, proč?

Už jednou lítal ve vzduchu fight Poborský Dennis vs. Kvapil Tomáš. Na ten ale nedošlo. Poborský ho zrušil z důvodu: nemoc. Na XFN 12 v Plzni dostal tento duel znovu prostor a do včerejšího dne bylo vše jasné, tedy: zápas Poborský Dennis vs. Kvapil Tomáš se uskuteční.

Jenže dnes přichází XFN a promotér Petr Kareš se smutnou zprávou. Fight je opět zrušen. A důvod? Poborský si tentokrát nepohlídal váhu a dostal tak podmínečné vyloučení z XFN. Navíc mu bude při dalším prohřešku ukončena smlouva.

Poborský Dennis vs. Kvapil Tomáš


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Petr Kareš za organizaci XFN

Zápas Poborský vs. Kvapil je zrušen. Poborský není v současné době schopen splnit váhový limit 65,77 kg. Kvapilův tým sice připustil catchweight -69 kg, ale ani na ní jsme se s Dennisem nedohodli. Dennis je mladý a nadějný zápasník, ale má opakovaně problémy s dodržováním fyzické připravenosti do souboje. Karty XFN patří mezi jedny z nejlepším v EU a pro zápasníka MMA je privilegium být na našem večeru umístěn, mnoho jich na takovou příležitost teprve čeká. Zápasník sám podle toho také musí ke své přípravě přistupovat a navíc si uvědomit, že zrušením zápasu poškozuje i svého soupeře, který své povinnosti splnil a chce jít v kariéře o zápas dál. Dennis Poborský je z organizace XFN podmínečně vyloučen a při dalším prohřešku mu bude ukončena smlouva. Zápasník Tomáš Kvapil bude kompenzován přesunutím na kartu 10/11/2018 v Pardubicích. Dennis i Tomáš jsou zápasníky XFN, a proto jsem je požádal, aby více situaci nekomentovali. Jsem přesvědčen, že veřejné řešení kauzy by nepřispělo k ničemu novému. Dennis udělal chybu, za kterou se organizaci i soupeři omluvil a byl potrestán.Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži