Sleduj nás

Po zápase na FABRIQ MMA jsem se regulérně bál o Mikuláškovo duševní zdraví, přiznal šéf OKTAGONu Novotný

Po zápase na FABRIQ MMA jsem se regulérně bál o Mikuláškovo duševní zdraví, přiznal šéf OKTAGONu NovotnýFoto: OKTAGON MMA

I když můžete mít na šéfa žlutočerné značky jakýkoliv názor, jedno se mu nedá upřít. Pokud si někoho oblíbí, je schopný za něj strčit ruku do ohně a podržet jej v těžkých životních situacích.

Československá MMA scéna má několik výrazných osobností, které ovšem v posledních letech výkonnostně stagnují. Gábor Borároš i přes sérii neúspěchů dostával od OKTAGONu stále další a další šanci. Slovenská bestie se vyřadila až sama, a to podivným zápasem, po kterém se dostala do hledáčku policie kvůli podezření na sázkový podvod.

Podobný případ je i ostravský gangster „Baba Jaga“. Václav sice žádný duel záměrně neovlivnil, ale jeho zápasy jsou pokaždé dějištěm kontroverzních momentů. Jen namátkou stačí zmínit fauly v boxerském duelu s Borárošem nebo dohady ohledně neodklepání v souboji s Melišem. Korunu všemu Vašek nasadil na nedávném turnaji organizace FABRIQ MMA. Vzdát zápas jen proto, že vás nebaví nahánět soupeře po kleci, se nemůže stát ani na amatérské úrovni!

„Já jsem mu po FABRIQ MMA volal s velkou obavou o jeho duševní zdraví, protože je takový, jaký je. Měl jsem regulérní strach. Samozřejmě je to na hraně a my se o tom interně bavíme. Jen prostě nechceme nad těma klukama lámat hůl. Nechci být ten, kdo zapříčiní ještě horší situaci. Samozřejmě všechno má svoje limity,“ prozradil Ondřej Novotný v rozhovoru, který poskytl deníku iDnes.

Podobná slova jsou pravděpodobně balzám na Václavovu bolavou duši. Ostravský bijec totiž v poslední době řešil nepříjemné potíže s penězi a sponzory. Pokud by jej OKTAGON propustil ze svých služeb, byla by to možná poslední kapka. Mikulášek se tak může těšit na pokračování v nejsledovanější tuzemské organizaci a možná se ukáže i na turnaji ve své milované Ostravě.


„Venca je náš speciální člověk a zatím neudělal nic tak strašného, abych mu řekl, že končíme. I když chápu, že po tom hodně lidí volá. Jenže já jsem tvrdohlavý a Venca se k nám vždy choval férově, zůstal na naší straně. I když má za sebou nějaké průšvihy, tak nevím o ničem, co by ho mělo diskvalifikovat,“ připomněl Novotný soudní oplétačky, které měl „Baba Jaga“ v poslední době na krku za rvačku na Stodolní.

Zdroj: iDnes.cz, OKTAGON MMA


Další články