Sleduj nás

Pirát plánuje opět jednou ovládnout Bratislavu: Myslím, věřím a vím - 3. kolo, TKO!

Pirát plánuje opět jednou ovládnout Bratislavu: Myslím, věřím a vím - 3. kolo, TKO!

Oktagon 14 nabídne opět jednou pořádně nadupanou show, u níž si diváci užijí pěkně vyhecovaný souboj o Bratislavu. Do klece si totiž proti sobě stoupnou Samuel Krištofič a Robert Pukač!

Jedná se o bitvu, která může z velké části zamíchat kartami divize velterové váhy, do níž se Pirát přesunul, aby v zápase o titul prověřil zkušenosti Davida Kozmy. Ten však využil svých výborných dovedností boje na zemi a slovenského bijce hravě na body převezl.

Jelikož je MMA stejně jako každý jiný sport běh na dlouhou trať, na které se člověk neustále vyvíjí, tak nehodlá ani Pirát na své misi zpomalit. Jeho cílem je si svou titulovou šanci znovu vybojovat a výhra nad tak silným soupeřem, jako je Pukač, je jednou z možností.


„Vím, že se Robo tvrdě připravuje, a tak očekávám, že jeho gameplan bude mě stáhnout na zem a pokusit se mě uležet. Jenže já s tímhle počítám, takže se přichystám na to, aby mě vůbec nestrhl, a když už by mě strhl, tak aby se mu nepodařilo mě na zemi udržet,“ prozradil Krištofič na svém instagramovém videu.


V rámci taktického plánu doufá, že se mu podaří hrát jeho hru. A ta je jednoznačně v postoji. „Co se týká stand-upu, tam doufám, že budu tvrdší, přesnější a přesvědčivější. Myslím, věřím a vím - 3. kolo, TKO!“ věstí odhodlaný bijec.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu