Sleduj nás

Pirát nečekaně mění názor. V souboji Vémoly s Kinclem má nového favorita

Pirát nečekaně mění názor. V souboji Vémoly s Kinclem má nového favoritaFOTO: OKTAGON MMA

Samuel Krištofič se nechal zmást sebevědomím Karlose Vémoly, díky čemuž přecenil jeho dovednosti. Teď se na celou věc dívá z úplně jiné perspektivy. 

Jelikož se odveta mezi Karlosem Vémolou a Patrikem neúprosně blíží, začínají se množit i predikce fanoušků či samotných zápasníků, jak toto měření sil skončí. 

Pirát sám ve střední váze působil a minimálně jednomu z těchto dvou borců čelil. S opřením o vlastní zkušenost se tedy pokusil predikovat výsledek největšího zápasu, jaký kdy české MMA uvidí. 


„Upřímně se mi to těžko tipuje. Ze začátku jsem více věřil Karlosovi, ale teď jsem přešel na Kincla. Bude záležet hodně na tom, kdo se s tím jak psychicky vypořádá,“ řekl Pirát v pořadu MMA Letem Světem u Ondřeje Novotného. 

„Karlos s ničím novým už nepřijde, si myslím, zato Kincl je všestranný a velmi dobrý bojovník. Je to kvalitnější zápasník, než je Karlos, jehož silnou zbraní je ale zase to, že se umí soupeřům dostat do hlavy,“ vypíchl Pirát. 


Krištofičova predikce je tedy dost podobná té od Pína Ondruše. Ten se v K.O. Magazínu díval na danou věc z téměř stejné perspektivy. 

„Pokud Karlos nerozebere Patrika psychicky, jako tomu bylo tenkrát v první bitvě, tak si myslím, že Patrik vyhraje, protože je na tom technicky mnohem lépe,“ reagoval Píno stručně. 

Jak to nakonec dopadne, to se, pokud nám budou hvězdy osudu nakloněny, dozvíme 20. května na turnaji OKTAGON 43 v pražské O2 areně. Na Karlose Vémolu bude o měsíc dříve v Liberci čekat ještě zahřívací zápas s Al Matavaem, tak doufejme, že se během něho nezraní. Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu