Sleduj nás

Petr Ondruš: Novotný je Voldemort českého MMA. Na zápas Vémoly s Kinclem nedojde

Petr Ondruš: Novotný je Voldemort českého MMA. Na zápas Vémoly s Kinclem nedojdeFOTO: OKTAGON MMA

Z Ondřeje Novotného se stává to, co tak dlouhou dobu nenáviděl a kritizoval, všiml si Petr Ondruš. Jak tipuje odvetu Vémola vs. Kincl? 

Zdali vše půjde podle současně načrtnutého plánu, dočkají se diváci 20. května na turnaji OKTAGON 43 historicky největšího českého MMA zápasu. Potíž je v tom, a myslí si to zejména Píno Ondruš, že k tomuto duelu zjevně nedojde. 

„Za mě ten zápas nebude, protože není potřeba, aby král, který je tu jenom jeden, tak aby padnul. A pokud to bude, tak vyhraje Patrik, jelikož je na tom technicky lépe,“ domnívá se Ondruš. 


Nevylučuje ovšem ani druhý možný scénář. „Pokud Karlos nerozebere Patrika psychicky, jako tomu bylo tenkrát v první bitvě, tak si myslím, že Patrik vyhraje,“ řekl Píno v K.O. Magazínu. 

Výtky má i k samotné organizaci OKTAGON MMA, zejména tedy jejímu českému promotérovi Ondřeji Novotnému, z něhož se stává to, co sám v minulosti kritizoval. 


„On vždy hlásal, že Petr Kareš je tím Voldemortem českého MMA, který tu chce vše určovat, a když si nějaká organizace domluvila turnaj na jeden termín, tak přišel Kareš a dal si ho na stejné datum…,“ poukazoval. 

„No a teď to funguje tak, že se tím Voldemortem stal Novotný a dělá to samé. Dokonce to mohu i dokázat, včetně našeho galavečeru v Lucerně,“ sdělil Píno. 

Skutečně hrozí zrušení odvety? 

Jelikož se Terminátor nepřipravuje nejen na květnový zápas s Kinclem, ale i na odvetu s Véghem, zvýšil tím riziko nějakého zranění. Mnozí fanoušci se proto bouří.


„Takovým lidem vzkážu jen to, že jsou to asi novodobí sledovatelé MMA. Tohle jsem udělal už několikrát. Například v Londýně nebo UFC," reagoval Vémola prostřednictvím serveru sport.cz. na všechny kritiky.

„To, že říkají, že se můžu zranit, tak to jsem se klidně mohl zranit dneska. Je to risk, který si do gymu přinášíme každý den. Stejně jako já se můžu zranit, tak se může zranit Patrik. Já určitě lidem nebudu tvrdit, že se nemůžu zranit, ale je mnohem větší pravděpodobnost se zranit tady na tréninku než v tom zápase třeba v Liberci,“ podotkl.


Další články