Sleduj nás

Petr Ondruš: Novotný je Voldemort českého MMA. Na zápas Vémoly s Kinclem nedojde

Petr Ondruš: Novotný je Voldemort českého MMA. Na zápas Vémoly s Kinclem nedojdeFOTO: OKTAGON MMA

Z Ondřeje Novotného se stává to, co tak dlouhou dobu nenáviděl a kritizoval, všiml si Petr Ondruš. Jak tipuje odvetu Vémola vs. Kincl? 

Zdali vše půjde podle současně načrtnutého plánu, dočkají se diváci 20. května na turnaji OKTAGON 43 historicky největšího českého MMA zápasu. Potíž je v tom, a myslí si to zejména Píno Ondruš, že k tomuto duelu zjevně nedojde. 

„Za mě ten zápas nebude, protože není potřeba, aby král, který je tu jenom jeden, tak aby padnul. A pokud to bude, tak vyhraje Patrik, jelikož je na tom technicky lépe,“ domnívá se Ondruš. 

Nevylučuje ovšem ani druhý možný scénář. „Pokud Karlos nerozebere Patrika psychicky, jako tomu bylo tenkrát v první bitvě, tak si myslím, že Patrik vyhraje,“ řekl Píno v K.O. Magazínu. 

Výtky má i k samotné organizaci OKTAGON MMA, zejména tedy jejímu českému promotérovi Ondřeji Novotnému, z něhož se stává to, co sám v minulosti kritizoval. 


„On vždy hlásal, že Petr Kareš je tím Voldemortem českého MMA, který tu chce vše určovat, a když si nějaká organizace domluvila turnaj na jeden termín, tak přišel Kareš a dal si ho na stejné datum…,“ poukazoval. 

„No a teď to funguje tak, že se tím Voldemortem stal Novotný a dělá to samé. Dokonce to mohu i dokázat, včetně našeho galavečeru v Lucerně,“ sdělil Píno. 

Skutečně hrozí zrušení odvety? 

Jelikož se Terminátor nepřipravuje nejen na květnový zápas s Kinclem, ale i na odvetu s Véghem, zvýšil tím riziko nějakého zranění. Mnozí fanoušci se proto bouří.


„Takovým lidem vzkážu jen to, že jsou to asi novodobí sledovatelé MMA. Tohle jsem udělal už několikrát. Například v Londýně nebo UFC," reagoval Vémola prostřednictvím serveru sport.cz. na všechny kritiky.

„To, že říkají, že se můžu zranit, tak to jsem se klidně mohl zranit dneska. Je to risk, který si do gymu přinášíme každý den. Stejně jako já se můžu zranit, tak se může zranit Patrik. Já určitě lidem nebudu tvrdit, že se nemůžu zranit, ale je mnohem větší pravděpodobnost se zranit tady na tréninku než v tom zápase třeba v Liberci,“ podotkl.


Další články

Jen dnes: 1 500 Kč zdarma

Po obrovském úspěchu lednové akce, kdy 1 500 Kč fullbet doslova pobláznil české sázkaře, je to znovu tady.

Jen dnes: 1 500 Kč zdarma

Ondymu táhne na 40, ale mentálně zamrzl na základce. Adélu nechal na ubytovně a šel do kina s jinými

Pokud jste hledali definici toxického bizáru, právě jste ji našli. Shopaholic Adél sbalila svůj veškerý majetek do jednoho kufru a vyrazila dobytčím tempem do Ostravy. Cíl mise? Ulovit a hlídat Ondyho Mikulu. Tento skoro čtyřicátník se ale odmítá nechat chytit. Místo romantiky na ubytovně vyrazil do kina s náctiletými děvčaty. Adéle tak zbyly jen oči pro pláč a sprej do krku, o kterém si myslí, že jsou to antibiotika.

Ondymu táhne na 40, ale mentálně zamrzl na základce. Adélu nechal na ubytovně a šel do kina s jinými

Válka o diváka. Oktagon a Clash jdou proti sobě v jeden den

Noční můra pro nerozhodné fanoušky a obchodní risk pro promotéry. Tak by se dala popsat situace, která nastane začátkem června na česko-slovenské bojové scéně. V kalendáři se totiž sešly dva obří turnaje v jediný den. Zatímco Oktagon 89 rozbije svůj stan v Bratislavě, Ostrava se bude otřásat pod náporem bizáru na turnaji Clash 16. Promotér Tomáš Le Sy přiznává, že se snažil termínové kolizi vyhnout, ale „ďábelské“ datum nakonec zvítězilo.

Válka o diváka. Oktagon a Clash jdou proti sobě v jeden den

Ostuda světového formátu. Kousanec z Clashe řeší i legenda UFC Bruce Buffer

To, co mělo zůstat v českém rybníčku bizáru, se stalo globální senzací, bohužel v tom nejhorším slova smyslu. Hlavní tahák turnaje Clash 15 mezi Vaškem Mikuláškem a Pali Harim skončil krvavým incidentem, který neunikl pozornosti ani těm největším jménům světového MMA. Brutální kousanec do ucha, který si vyžádal desítky stehů, nyní řeší i slavný hlas UFC Bruce Buffer.

Ostuda světového formátu. Kousanec z Clashe řeší i legenda UFC Bruce Buffer

Pirát v Clashi? Le Sy neskrývá zájem o přemožitele Vémoly

Přítomnost Samuela „Piráta“ Krištofiče na turnaji Clash of the Stars 15 vyvolala vlnu spekulací. Zatímco promotér Tomáš Le Sy by slovenskou hvězdu rád viděl ve své bizarní stáji, realita je složitější. Přemožitel Karlose Vémoly má stále platnou smlouvu s Oktagonem a zdá se, že válečná sekyra s Ondřejem Novotným byla zakopána.

Pirát v Clashi? Le Sy neskrývá zájem o přemožitele Vémoly