Sleduj nás

Pimblett jeví zájem o historicky největší zápas v UFC. Soupeře již oslovil

Pimblett jeví zájem o historicky největší zápas v UFC. Soupeře již oslovil
Paddy Pimblett je přesvědčený, že se na celém světě najde jenom jeden člověk, který by mohl konkurovat jeho slávě. A právě toho oslovil.

Kdyby se určoval šampion podle veřejného buzení zájmu, byl by jím v rámci lehké váhy (ze současně aktivních bojovníků) rozhodně Paddy „The Baddy“ Pimblett. Tento liverpoolský mladík nepoužívá klasickou formu trashtalku, jak ji známe u ostatních fighterů, přesto je svým způsobem výjimečný a umí v lidech vzbouzet zvědavost.

Své veřejné slávy si je Pimblett vědom, a proto toho hodlá využít. Již teď se s předstihem nabídl jako budoucí taneční parťák vracejícímu se Notoriousovi Conoru McGregorovi. Paddy od tohoto souboje očekává, že by mohl bourat rekordy v počtu prodaných PPV. Dost možná by to prý překonalo i UFC 229, kdy Conor měřil své síly s Khabibem.


Paddy Pimblett Paddy Pimblett

„Já a Conor jsme momentálně dvě největší hvězdy MMA. Nikdo vám neprodá tolik PPV, jako prodáme my dva. Když jsem v minulosti říkal, že je náš zápas nevyhnutelný, nemluvil jsem z cesty, ba naopak. Já vím, že nám je souzeno, abychom se spolu utkali,“ uvedl sedmadvacetiletý bijec původem z Liverpoolu na kanálu ESPN.


„Nyní se (10. prosince) vypořádám s Jaredem Gordonem a potom poskočím v žebříčku na místo, že budu přesně vedle Conora McGregora. Náš zápas tedy bude dávat dokonalý, dokonalý smysl. Počkám si, až se Conor vrátí, a potom spolu uspořádáme ten historicky největší a nejsledovanější MMA fight vůbec,“ četl Pimblett ze své věštecké koule… Bude mít pravdu?

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články