Sleduj nás

Pimblett doposud dostával jen samou potravu, teď bude on potravou pro mě, těší se soupeř

Pimblett doposud dostával jen samou potravu, teď bude on potravou pro mě, těší se soupeř
„Myslel jsem, že musím hodně prohrávat, aby mi UFC dalo Pimbletta,“ diví se soupeř, který si na anglickém bijci hodlá smlsnout.


Jordan Leavitt to ani nečekal, když ho organizace oslovila ohledně další bitvy. Do ní mu dala čerstvě rozjetého Paddyho Pimbletta, který se za velmi krátkou dobu stal velkým oblíbencem fanoušků.

Paddy má v UFC dva zápasy, oba je bezchybně vyhrál, ale má to jeden háček. Oba soupeři, které britský bijec vypráskal, ihned po boji s ním v UFC skončili. Vedení je kvůli špatným výkonům propustilo.

Toto je tedy ten důvod, proč se Leavitt diví, že mu byl Pimblett předhozen… „On přeci bojuje jen se samými odpadlíky. Každý, komu doposud čelil, pro něho byl jenom potravou,“ zamýšlel se bojovník s přezdívkou „The Monkey King“.

Paddy The Baddy Pimblett


UFC matchmakerům musel poděkovat. „Hodně mě překvapilo, že se v UFC rozhodli Paddyho kariéru takhle zahodit. Já ho totiž sejmu. Teď to bude on, kdo se stane potravou skutečným zvířatům. Moc se těším a za tento fight děkuji,“ sdělil prostřednictvím MiddleEasy.

„Opravdu jsem si myslel, že musím hodně prohrávat, abych dostal Pimbletta. Teď ale vím, že na mě chtějí přenést jeho slávu. Až ho vypráskám, tak po něm neštěkne ani pes a já naopak budu tou hvězdou,“ těší se.

Další články