Sleduj nás

Pettis: Myslím, že jsem ukázal svoje kvality. Co říkáš, McGregore, dáme lidem pořádnou show?

Pettis: Myslím, že jsem ukázal svoje kvality. Co říkáš, McGregore, dáme lidem pořádnou show?

Po prohře nad Fergusonem, kde ho navíc zastavila až zlomená ruka, slíbil Anthony Pettis, že se vrátí v plné parádě, a to také udělal. Nyní si bývalý šampion divize lehké váhy troufá ještě na větší rybu a ta údajně jeho výzvu přijímá.

Stephen Thompson vstupoval do turnaje s krycím názvem UFC Fight Night 148 jako papírově silnější protivník, avšak důvěru, kterou do něj bookmakeři vložili, nedokázal přetavit ve zdárný úspěch. Anthony Pettis měl sice pár krvavých šrámů na obličeji, přesto to byl on, kdo nakonec zasadil smrtící úder, jenž si zasloužil ocenění za nejlepší výkon večera. Thompson byl vůbec poprvé ve své kariéře poražen jinou formou než na body.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Říkal jsem si, že se chci vrátit ve velkém stylu, což jsem také udělal. Stephen byl rank 4 ve světovém žebříčku velterové váhy, nejednalo se tedy o žádné ořezávátko a já ho nakonec nachytal na ‚superman hook‘,“ povídal Pettis chvíli po své premiéře ve hmotnostní kategorii do 77.1 kilogramů. Díky této výhře se stal teprve třetí osobou v celé historii, jíž se povedlo vyhrát zápas ve třech váhových divizích. Jak asi sami dobře tušíte, druhou takovou je Conor McGregor.

A právě za irským bojovníkem se Anthony „Showtime“ Pettis obracel, když si pln nově získaného sebevědomí řekl o další výzvu. „Myslím, že jsem ukázal svoje kvality, teď bych si přál vyzvat McGregora. Je to chlápek, jehož styl obdivuju, a pokud mě slyší a není proti, pak mu nabízím, abychom šli do toho a předvedli lidem pořádnou show,“ pravil Pettis odhodlaně. „Kdyby však odmítl, chci druhého možného nejtěžšího protivníka. Nebojím se nikoho,“ dodával.


Conor jako zápasník, ale také fanoušek bojových sportů, si nenechal UFC v Nashvillu ujít, a když skončilo, tak zareagoval na Showtimovu výhru. „Vítej v klubu a gratuluji!“  blahopřál Pettisovi, že se připojil k němu a Kennymu Florianovi - tedy válečníkům, kteří vyhráli své duely rovnou ve třech váhovkách. „A teď se vás ptám, kdo to kurva chce vidět?“ byl trochu neurčitý, ale všichni jeho fanoušci pochopili, o co se jedná. Souboj dvou ranařů by se mohl dát do jednání.

Zdali bude vyřešena hádanka se jménem Dana White, která to nejprve musí schválit, pak už můžeme klidně začít slavit. Do té doby tu máme jenom ohlasy ostatních lidí, mezi nimiž nechybí ani nová posila UFC Ben Askren, kteří to vítají s otevřenou náručí. „Jsem si vědom toho, že každý touží po zápase s Conorem, ale už v minulosti jsem si vždy říkal, že zrovna on a Pettis by se měli utkat. To by bylo fakt monstrózní,“ napsal Askren na svém twitterovém účtu, čímž jen přiživil možné spekulace.

Další indicie nám dokonce nabízí stránka MMA Junkie, jež uvedla, že pokud by duel dostal zelenou, oba borci by se mezi sebou utkali na UFC 239, které se koná 6. července v T-Mobile Areně (Las Vegas). Další články