Sleduj nás

Petrášek se bojí o Vémolu. Puetz by ho rozhodně potrápil, tvrdí

Petrášek se bojí o Vémolu. Puetz by ho rozhodně potrápil, tvrdí
V polotěžké váze klepe Karlosovi na dveře nový titulový vyzývatel Stephan Puetz, jehož zkušenosti údajně není radno podceňovat. 

Momentálně je před námi duel Karlos Vémola vs. Patrik Kincl, ten je první a ten má také logicky přednost. Co ale bude následovat, to zatím není jisté.

Vémola se drží své verze, že „stoprocentně Kincla přejede“ a pak půjde o titul ve váze těžké. Promotér Ondřej Novotný to ale už tak jistě nevidí a naopak ponechává dvířka otevřená případnému souboji dvou "Terminátorů".

„Souboj Karlose se Stephanem je rozhodně ve hře. Ještě si to budeme muset promyslet, ale učiníme tak až po Karlosově duelu s Patrikem Kinclem,“ pronesl Novotný na poslední tiskové konferenci.

Milos Petrasek prohral v Oktagonu MMA Miloš Petrášek

Petrášek: Na Vémolu by čekaly krušné chvilky


Kdyby na zmíněný duel došlo, Miloš Petrášek by svému příteli Karlosovi mohl předat pár cenných rad. Sám se totiž s Puetzem utkal, navíc s ním prohrál, a tak ví, čeho je tento německý soupeř schopen.


„Osobně mohu hodnotit jen nějaké jeho aspekty, protože jsem se s Puetzem do takedownu nedostal. Takže těžko můžu Karlosovi říct, že se dá hodit. Já jsem se do toho nehrnul, protože jsem si říkal, že se na to připravoval.

Co se ale týče kontroly na pletivu, tak si myslím, že bylo znát, jak mě chytil v prvním, druhým i třetím kole, že ten tlak je prostě stejný. V zápase je velmi konzistentní,“ pronesl Petrášek v podcastu MMA letem světem.

I Vémola by se s ním údajně velmi zapotil. Karlos je dynamit, on se rozeběhne, hodí tě na zem a může tě během tří minut ukončit. Pokud ten zápas ale bude na pět kol, tak se ve čtvrtémm a pátém kole rozhodně zapotí,“ domnívá se.

Další články