Sleduj nás

Petrášek po prohře s Puetzem: Nebojím se brát těžké výzvy. Vím, že mi to pomůže do budoucna

Petrášek po prohře s Puetzem: Nebojím se brát těžké výzvy. Vím, že mi to pomůže do budoucna
Miloš Petrášek sice nenašel recept na německého Terminátora, ale hlavu si s tím vyloženě neláme. Chápe, že to je cesta a on musí nabírat zkušenosti, aby se mohl stát lepším.

„Meloun“ doufal, že by mu případná výhra na horké německé půdě mohla přihrát i titulovou šanci. Do boje proti Stephanu Puetzovi nenastoupil špatně, ale ve druhém kole se vývoj zápasu začal otáčet. Terminátor s označením T-800 začal přebírat otěže, což se nakonec projevilo i v celkovém bodovém hodnocení.

Petrášek: Prohra nevadí


„Po tom prvním kole jsem byl poněkud zatavený. Přepadával jsem do úderů, zatímco mě soupeř tlačil na klec. A i když jsem měl připraveno, že ho zde budu otáčet, šlo mi to opravdu blbě,“ zhodnotil Petrášek na tiskové konferenci vývoj utkání, které nakonec bohužel prohrál.

„Puetz je výborný zápasník. Mít takového těžkého soupeře je dobré i do dalších zápasů. Nebojím se brát velké výzvy, jelikož vím, že mi to pomůže do budoucna… Nehraju tu na žádný rekord. Hodlám přijímat to, co mi Oktagon dá. Nebudu si vybírat ty, co jsou za zenitem, což si myslím, že Puetz ještě rozhodně není. Byl to pro mě dost poučný zápas,“ vyjádřil se český bijec z divize polotěžké váhy.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Petrášek se tedy k titulové šanci momentálně nedostane, zato se o ni tlačí německý Terminátor, který doufá, že se konečně střetne s Karlosem Vémolou. Nad tímto scénářem dokonce začal uvažovat i promotér Oktagonu Ondřej Novotný. Prozatím ovšem na Karlose naléhat nehodlá, protože jej čeká fight s Patrikem Kinclem.

https://top-fight.cz/ceska-scena/zadne-vyzvy-se-nebojim-zduraznuje-vemola-za-jakych-okolnosti-prejde-do-tezke-vahy/

Další články