Sleduj nás

Petr Yan překvapil svými plány. Na jakého velkého soupeře má v budoucnu políčeno?

Petr Yan překvapil svými plány. Na jakého velkého soupeře má v budoucnu políčeno?

Aktuální mistr divize bantamové váhy se pochlubil svými ambicemi, které by mu do přihrádky úspěchů mohly přihrát další cennou trofej.

Petr „No Mercy“ Yan (15-1) odhalil, že by se v blízké budoucnosti rád střetl se současným králem pérové váhy Alexanderem „The Great“ Volkanovskim (22-1), kterého mimochodem dobře zná. Oba spolu trénovali.

„Já i Alex jsme spolu trénovali, spárovali i wrestlili. Vím o něm, že to je skvělý zápasník s velmi tuhým kořínkem, a proto bych musel být obzvláště opatrný,“ řekl Yan na adresu svého o čtyři roky staršího mistrovského kolegy.


„Můj i jeho tým spolu komunikují. Pokud se máme utkat, musíme to rozhodnutí učinit společně. Nemyslím si, že to je zase až tak nereálná věc,“ uvedl ruský šampion z váhové kategorie do 61,2 kilogramů. V případě přesunu na vyšší úroveň by mohl vážit až 65,8 kg, což není zase až tak markantní rozdíl.

„Bojovali jsme s Alexem na tréninku přesně tak, jako bychom spolu bojovali v kleci. Určitě je to člověk, kterému byste nechtěli čelit,“ dodával Yan uznale směrem k novozélandskému šampionovi, jenž se momentálně nese na vlně devatenácti po sobě jdoucích výher.Další články