Sleduj nás

Petr Kníže: Dát si během jednoho roku odvetu s Kinclem i s Attilou? To bude pro Karlose velké sousto

Petr Kníže: Dát si během jednoho roku odvetu s Kinclem i s Attilou? To bude pro Karlose velké soustoFOTO: OKTAGON MMA

Málokdo zná českého Terminátora tak dobře jako nestor tuzemského MMA Petr Kníže. Právě Monstr byl první Karlosův domácí soupeř. Naše scéna zažila premiérový trashtalk a opravdové promování MMA zápasu. 

Pokud je Vémola doma, trénuje buď v Reinders Gymu nebo právě u Petra, kde mu dělá často společnost Makhmud Muradov. Nyní se pro iSport.cz Kníže vyjádřil ke smělým plánům, které před sebe letos Terminátor postavil. 

Za necelý měsíc se Vémola vrátí po dlouhé zdravotní pauze do klece. Soupeřem mu bude nevyzpytatelný Matavao, který sice dokázal vypnout Marka Mazucha, ale také si spokojeně poležel téměř celá tři kola pod Pirátem. I tak by se pro Terminátora mělo jednat o příjemnou rozcvičku na zahřátí. 


Opravdový test přijde pouhý měsíc a pět dní poté. Vémola se v nejočekávanějším zápase tuzemské scény střetne s nenáviděným rivalem Patrikem Kinclem. Inspektor je úplně jinde než před čtyřmi lety, schopnostmi i svojí tělesnou konstitucí. Karlos se určitě také zlepšil, ale velmi pravděpodobně ne o tolik.

Pokud Terminátor ve zdraví projde odvetou s Kinclem, rozhodně si nedá nohy na stůl a nebude počítat peníze, které mu mega zápas vydělá. V plánu je hned dvojice dalších duelů, které svojí náročností vzbuzují respekt. Na podzim se o slovo hlásí německý Terminátor Stephan Puetz a jako třešnička na sebevražedném dortu má koncem roku přijít odveta s Attilou Véghem.


„Upřímně, já osobně bych to vidět nechtěl. Samozřejmě, že Karlosovi přeji každou zápasovou zkušenost a výhru, ale aby si dal v jednom roce odvetu s Kinclem, a ještě s Attilou, to si myslím, že je velké sousto i pro něj. Vím, že tohle je jeho životní cesta a chápu, že chce napravit prohru s Attilou, ale když se podíváte, v jakých byl v poslední době zdravotních problémech… Umíte si představit, že jste jednou nohou v hrobě a za půl roku zápasíte s Kinclem a za další půlrok s Attilou? Já upřímně ne,“ poradil Kníže svému příteli přehodnocení plánů. 


Další články