Sleduj nás

Petr Kníže: Asi to vypadá, že Kincla budu muset zmlátit já nebo Muradov!

Petr Kníže: Asi to vypadá, že Kincla budu muset zmlátit já nebo Muradov!FOTO: OKTAGON MMA

Rozčílený Monster uvažuje po hlavní události OKTAGONu 43 o návratu do žlutočerné organizace. Jak jinak si vyložit jeho komentář o tom, že Patrika Kincla bude muset zmlátit on, protože v jeho divizi nevidí důstojného vyzyvatele? Kromě sebe navrhnul úspěšný trenér i svého nejlepšího svěřence, který ale momentálně válí v UFC.

„Pro mě to byla úplná tragédie, co Kincl teď dělá. Jako zápas s Pirátem a teď s Karlosem. Takže si myslím, že ho buď musím vyzvat a zmlátit já, nebo mu dá Machmud Muradov, až se jednou vrátí z UFC. Mach měl taky titul v 84. Tím pádem by byl vhodný vyzyvatel. Ale teď je v UFC, takže nemůže. Nicméně doba, kdy se vrátí zpátky, určitě přijde,“ naznačil Petr Kníže, kdo by podle něj mohl na Inspektora platit.

Muradova čeká zanedlouho turnaj UFC v Londýně a poté přijde s velkou pravděpodobností podepsání nové smlouvy. Tím by se příchod famózního Uzbeckého bojovníka posunul do daleké budoucnosti. Petr Kníže je jiná kapitola. V RFA momentálně čeká na zápas, a navíc si střihnul boxerský duel s Rytmusem ve váze do 95 kilogramů, ve kterém působil opravdu mohutně. Monster je i v jeho věku stále hrozbou, a zvláště v bojovém módu, do jakého jej uvedl Patrik svými komentáři.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Kincl by se měl omluvit za nejtrapnější zápas své kariéry a pak říct: Oukej, udělal jsem to takhle, nebyl to hezký zápas, ale já jsem to nabodoval. Já si představuju titulový zápas na pět kol jiným způsobem. Když to člověk takhle jakoby odzápasí, že mi je z toho skoro do breku, nebo na blití, tak si má prostě posypat popel na hlavu. Ne, že ještě machruje, jaký podal dobý výkon a jaká je superstar. Za to bych ho normálně nakopal do rozkroku. Fakt.“

Zdroj: iSport.czDalší články