Sleduj nás

Petr Kareš z XFN je zpět! V březnu se porve s Petrem Vondráčkem

Petr Kareš z XFN je zpět! V březnu se porve s Petrem Vondráčkem
Bývalý promotér dnes již neexistující MMA organizace XFN se vrací zpět do boje, tentokrát jako zápasník! Petr Voldemort Kareš se utká v březnu s Petrem Vondráčkem, a to na galavečeru Heroes Gate.

Na MMA organizaci XFN se nevzpomíná příliš radostně, protože po ní zůstalo spoustu dluhů. Petr Kareš býval kdysi jejím promotérem, ale pak přešla organizace pod firmu Double Red a z Petra se stal opět bojovník.

Původně měl pod Double Red odzápasit tři souboje a jeho výplata měla jít na umoření dluhů, ale nakonec stihl jen jeden zápas se Samuelem “Pirát” Krištofičem, který navíc skončil remízou. Pak se Kareš odmlčel...


Každopádně teď hlásí návrat! Ten by se měl uskutečnit už 17. března na galavečeru Heroes Gate. Jeho soupeřem bude Petr Vondráček, který už s přípravou začal minulý měsíc v Thajsku.

Bitva dvou jmenovců by mohla přinést hodně slušnou podívanou, protože se oba zápasníci nemají příliš v lásce. Bude záležet hlavně na tom, jakou formu budou bojovníci mít. Galavečer Heroes Gate bude navíc s největší pravděpodobností vysílán na platformě OKTAGON.TV, takže bude zajímavé sledovat, zda a jakým způsobem OKTAGON Kareše odpromuje na svých sociálních sítích.


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA

Od turnaje FABRIQ 2 uběhl již měsíc, ale hlavní zápas celé akce je stále pro mnoho odborníků i fanoušků trnem v oku. Nyní se k němu kromě zástupců sázkových kanceláří a Gáborových šéfů vyjádřil i respektovaný sudí Jakub Müller. Výrazná osobnost domácí scény neměla absolutně žádné pochopení pro šarádu, která byla divákům místo vrcholu večera nabídnuta. 

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA