Sleduj nás

Peter Benko vs. Laky, měli se jen přátelsky pozdravit

Peter Benko vs. Laky, měli se jen přátelsky pozdravit
Světem hýbe MMA. Pod záštitou Oktagonu a před vyprodanou halou k zápasu nastoupí zanedlouho i dva amatéři - Peter Benko a Laky. Peter Benko je bohatý podnikatel, který před rokem a půl vážil přes 140 kg, rozhodl se výrazně zhubnout a vyzvat soupeře v zápase MMA.

Laky je kadeřníkem ve svém barber shopu s názvem Laky Royal Cut. Je známým fanouškem MMA a bojových sportu. Ve svém barber shopu stříhá mnoho fighterů, ale i celebrit, mezi které patří například Rytmus.

Přístup obou je zcela odlišný, Peter se připravuje již rok a půl pod záštitou uznávaného slovenského trenéra MMA Ilji Škondriče. Zhubl více než 50 kg na současných 94 kg. Laky přijmul zápas teprve před pár měsíci, má tedy výraznou nevýhodu v kratší přípravě než soupeř. Kadeřník však bere celý zápas s humorem. To se ovšem jeho soupeři vůbec nelíbí…


Po několika slovních urážkách na videích se setkali tváří v tvář na prezentaci jejich zápasu, který se odehraje na podzim tohoto roku. Měli prohodit pár vět k fanouškům a následně udělat tzv. stare down – tedy přiblížit se k sobě a zapózovat fotografům a kamerám.

Podnikatel v červeném obleku ovšem Lakyho v okamžiku přiblížení napadl. Podle následné ostré slovní reakce kadeřníka je nyní jasné, že zápas začne brát také vážně – a to je možná to, o co Benkovi tímto nevybíravým gestem šlo.


Komu byste přáli výhru, bohatému podnikateli Petrovi, který dokázal vystoupit ze své komfortní zóny a zhubnout více než 50 kg nebo srandistovi a pohodáři kadeřníkovi Lakymu?


Další články