Sleduj nás

Pešta pro mě není zajímavý soupeř, tvrdí Végh. V případě Karlose to už je jiná písnička

Pešta pro mě není zajímavý soupeř, tvrdí Végh. V případě Karlose to už je jiná písnička

Není to tak dávno, co se Viktor Pešta nechal slyšet, že by se rád na tuzemské scéně utkal s tou největší kvalitou, která se tu nabízí. Nakonec však bude muset hledat dál, protože ho všichni jím vybraní borci odmítli.

„Rád bych se utkal s těmi nejlepšími, což je u nás v Česku momentálně Jirka Procházka. Souboj s ním je ale v tuto chvíli bohužel nereálný. Další zajímavé jméno je ovšem Attila Végh a mě osobně už delší dobu láká duel s Karlosem Vémolou,“ potvrzoval Pešta, který se nedávno vrátil na domácí půdu, když se na Night of Warrirors postavil proti Ivanu Vitasovičovi.

Viktorova „prosba“ se během chvilky roznesla po celé MMA scéně, že to neuniklo ani Attilovi Véghovi, jenž tehdy hledal soupeře pro Oktagon 12. „Pešta je pro mě nezajímavý člověk. Celý život působí v těžké váze a najednou by chtěl shodit do devadesát trojky? Já mu v tom držím palce, ale asi bych mu poradil, ať se drží své váhové skupiny. Pro mě není nijak zajímavý . Ani jako bojovník mi nemá co nabídnout,“ odpovídal bývalý šampion Bellatoru.

A i když má teď Attila už domluvený ostrý fight na červnovém turnaji v Bratislavě, jeho hlava ví, po čem touží a co bude opravdová zkouška sil. „Jediný člověk, který mě tady na československé scéně zajímá, to je Karlos Vémola,“ potvrzoval Végh. „Jakmile dokončím svůj zápas na Oktagonu 12, pojedu stoprocentní přípravu čistě jen na něho,“ dodával třiatřicetiletý rodák z Dunajské Stredy, který se v pozdějším rozhovoru zároveň svěřil, že jakmile s Terminátorem vstoupí do klece, odhodí stranou všechny pocity a půjde si za vítězstvím. Další články

Štvanice nabídne jednu z největších bitev v celé historii OKTAGONu! Bojovníci si už teď hrozí násilím

OKTAGON se pustil do odtajňování zápasové karty pro oba turnaje, které bude v červenci hostit pražská Štvanice. K věhlasným jménům jako Karlos Vémola a Ivan Buchinger přibyly dvě atraktivní persony, které si vyhrožují násilím již více než půl roku. Právoplatný šampion pérové váhy Mate Sanikidze je připravený hájit svoji pozici proti dočasnému držiteli opasku Losene Keitovi.

Štvanice nabídne jednu z největších bitev v celé historii OKTAGONu! Bojovníci si už teď hrozí násilím