Sleduj nás

Pešta: Pokud Vémola nesplní limit střední váhy, budu na něj čekat v devadesát trojce

Pešta: Pokud Vémola nesplní limit střední váhy, budu na něj čekat v devadesát trojce

Karlos Vémola v současné chvíli řeší problémy, zdali se mu podaří do střední váhy (84 kg) pro duel s Václavem Mikuláškem shodit, a proto mu jeho dávný sok Viktor Pešta navrhuje řešení.

„O ten zápas pořád stojím, ale vím, že Vémola do toho nechce jít. Teď jsem slyšel, že nechce jít ani s Mikuláškem v 84, kdyby mu neměli koho dát ve vyšší váze, v 93, tak já budu ready,“ nabídl se Pešta.

A ani by mu nevadilo, že ho už 26. září čeká ostrá bitva na Oktagonu 16, a tudíž by měl na přípravu pro případný duel s Vémolou jen tři týdny.  

„Vím, že je to pouhé tři týdny po mém zápase, ale klidně bych si to lajsnul. Jasně jsem řekl, že ten souboj chci, on ale odpověděl, že nejsem hoden. Já mu nebudu klepat na okno, jako on to dělá s Véghem," rýpl se ve výpovědi pro sport.cz Pešta.

Karlos Vémola sice podotkl, že kdyby se mu náhodou po koronaviru nepovedlo shodit na požadovaný limit střední váhy, tak klidně zváží zápas s někým jiným ve vyšší hmotnostní kategorii, ale danou myšlenku zatím organizace zjevně namítá.


„Původní dohoda zněla, že se ta bitva (s Mikuláškem) uskuteční v osmdesát čtyřce, tak se jí budeme držet. Kdyby Karlos nemohl nastoupit, plánem B bude, že dojde k odkladu,“ řekl promotér Ondřej Novotný na tiskové konferenci Oktagonu.


Další články