Sleduj nás

Pešta dal na pobídku Vémoly a v OKTAGONu okusí polotěžkou váhu. Honba za Terminátorem začíná!

Pešta dal na pobídku Vémoly a v OKTAGONu okusí polotěžkou váhu. Honba za Terminátorem začíná!

Největší československá bojová organizace oznámila další posilu. Tou je druhý český zápasník, jehož kořeny jsou spjaty i s UFC. Viktor Pešta se vydal do OKTAGONu, aby si užil přítomnost domácích fanoušků, a také proto, aby mohl pronásledovat Karlose Vémolu, který mu dle jeho slov „stále uniká“.

„Pro zápas s Karlosem bych klidně shodil do devadesát trojky. Nebaví mě, jak stále vyzývá rappery, zpěváky, ale mě si netroufne. Myslím si, že si je moc dobře vědom toho, proč to dělá,“ pravil pár týdnů dozadu Pešta, jehož slova doputovala i k Terminátorovi, který odpověděl krátce a stručně. „Pokud vím, tak Pešta v polotěžké váze má 0 výher, 0 remíz. Takže já se ptám: ‚Kdo je Viktor Pešta?‘ Až porazí Miloše Petráška, Attilu Végha nebo Jeremyho Kimballa, můžeme se o tom duelu klidně i bavit, ale ať si ke mně tu cestu nejdřív prošlape.“

Chvíli se zdálo, že tato řeč zůstane bez odezvy a Viktor přeci jen zůstane ve váze těžké, ovšem jak se později ukázalo, během podpisu smlouvy s organizací OKTAGON MMA přišlo i avizované prohlášení, že se Pešta přesouvá o váhu níž, kde započne svůj lov. Jeho první soupeř se objeví už na pražské Štvanici (jméno nám bude odhaleno co nevidět), a pokud zde uspěje, pak se na OKTAGONu 15 (9. listopadu) postaví právě proti Kimballovi. Kdyby se mu podařilo oba tyto zápasy vyhrát, pro organizaci by nebylo těžké uvažovat o souboji s Vémolou.

„Nevím, jak reálný duel s Vémolou bude. Prakticky by mu nemělo stát nic v cestě, ale počítám s tím, že si Karlos zase něco najde,“ rýpnul si Pešta, který potvrzoval, že do OKTAGONu přešel hlavně kvůli dvěma důvodům. Tím prvním jsou fanoušci, tím druhým soupeři, s jakými by se rád utkal. Karlos Vémola je pochopitelně největším z nich.


Ber 600 spinů úplně zdarma - Registrace zde


Další články

Novotný: Lidi se těch hovadin už nasytili

Ondřej Novotný hodnotí aktuální formu Clash MMA a mluví o sestupné tendenci organizace. Fanoušci jsou unavení z “bizáru” a kritizují výkony typu Kotlár. Přesto Clash hlásí návrat do Brna a chystá valentýnskou show.

Novotný: Lidi se těch hovadin už nasytili

Nefňukej a makej. Raška školí plačícího Tótha před bitvou v O2 areně

Projekt Oktagonu Celebrity Series dostal trhlinu, když se Pavel „Prime“ Tóth zranil při tréninku. Poraněný vaz v kotníku vyvolal u začínajícího bojovníka záplavu emocí a slz, které sdílel s fanoušky. Jeho soupeř Ondřej Raška pro to však neměl příliš pochopení. Místo slov útěchy mu naservíroval tvrdou pravdu o tom, co to znamená být bojovníkem.

Nefňukej a makej. Raška školí plačícího Tótha před bitvou v O2 areně

Vzpoura v Oktagonu? Šampion Legierski ignoroval zákaz a vyrazil na Clash

Ondřej Novotný má na bizarní organizaci Clash MMA jasný názor. Je to dno a kdo s ním spolupracuje, nemá v Oktagonu co dělat. Zatímco hvězdy jako David Kozma se poslušně stáhly, polský „Dynamit“ Mateusz Legierski si z varování těžkou hlavu nedělá. Aktuální prozatímní šampion lehké váhy se objevil na turnaji Clash 14 a rozhodně neseděl jen tiše v koutě.

Vzpoura v Oktagonu? Šampion Legierski ignoroval zákaz a vyrazil na Clash

Spicy Pája se zranil

Spicy Pája utrpěl během tréninku nečekané zranění a v pondělí míří na magnetickou rezonanci. Zápas s Ondřejem Raškou je v ohrožení - fanoušky drží v napětí dramatické záběry z přípravy.

Spicy Pája se zranil