Sleduj nás

Pereira: Vím, že se mnou čeští fanoušci nebudou souhlasit, ale Procházka na mě neměl

Pereira: Vím, že se mnou čeští fanoušci nebudou souhlasit, ale Procházka na mě neměl Foto: UFC

Jakmile vstoupil do klece a zahrnul Jiřího Procházku svými údery, tak pochopil, že má výhru v kapse.

I když mohl mít Jiří Procházka v rámci dvou podstoupených kol vizuálně navrch, jeho soupeř si jej ve skutečnosti načítal a jako správný lovec vyčkával na svou příležitost. A ta také přišla.

„Nepodceňoval jsem Procházku, ale ve své podstatě jsem netušil, co předvede, než jsme proti sobě stáli v kleci. V přípravě se vždy můžete zaměřovat na určité věci, ale ze všeho nejdůležitější je, abyste v boji chytili svůj optimální rytmus. A ten já jsem chytil ve chvíli, co jsme s Jirkou šli do prvních výměn. Jakmile jsem si načetl jeho vzdálenost a jeho pohyby, věděl jsem, že tenhle zápas je můj,“ rozpovídal se Pereira pro brazilský server Combate.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Vím, že se mnou jeho fanoušci nebudou souhlasit, ale já si byl tou výhrou jistý. Cítil jsem, že na mě nemá a že ho porazím. Nevěděl jsem sice kdy, ale věděl jsem, že ten moment brzy přijde. Vím, že cítil mé údery. A cítil mé kopy. Jeho hybnost se snižovala a spolu s ní mu odcházely síly. Víc a víc se mi otevíral,“ vysvětloval Pereira, jak se zrodila smrtící kombinace, jež přišla z protiútoku a jež srazila českého samuraje na kolena.

„Mám teď tři výhry v Madison Square Garden v řadě. Tohle město (New York) je mým domovem. Už chybí jen, abych od něho dostal klíče. Kdyby to šlo, bojoval bych jenom tady a opět bych si tu rád počkal na Adesanyu,“ řekl Pereira, který je známým Stylebenderovým katem. V součtu všech zápasů v MMA i kickboxu mu připravil tři porážky ze čtyř utkání. K jeho smůle, dá-li se tomu tak říkat, ovšem prohrál zrovna jejich poslední souboj.


„Myslím si, že by bylo fajn tu šarádu mezi námi ukončit. Náš příběh všechny zajímá a já ti dávám příležitost. Jestli máš koule, pojď,“ adresoval Pereira svůj vzkaz Adesanyovi.

Než se však necháme unést, je třeba říct, že tento souboj šéf UFC Dana White dementuje. Hned na tiskové konferenci řekl, že Pereiru ze všeho nejdříve vyzve bývalý šampion Jamahal Hill a pokud by měl i Adesanya zájem zabojovat o titul polotěžké váhy, musí v této divizi nejprve zaznamenat alespoň jednu výhru. 


Další články