Sleduj nás

Pereira: Kdybych byl Adesanyou, tak si raději vyberu jiného soupeře

Pereira: Kdybych byl Adesanyou, tak si raději vyberu jiného soupeře
Šampion Alex Pereira má pro svoji ovečku cennou radu. Pokud nechce čtvrté bití, měla by nyní zvážit jiné možnosti.

Ve své podstatě je to již domluvená záležitost. Na popud samotného Adesanyi se mezi ním a Pereirou uskuteční čtvrtý zápas (druhý v rámci MMA). Jedná se ovšem o moudré rozhodnutí, anebo si měl dát nigerijský bojovník trochu více času na odpočinek a přípravu?

„Tohle je čistě můj osobní názor, ale očividně má Adesanya nějaký mentální problém. Nemůže se přenést přes to, že jsem ho porazil, a tak všude teď do světa vytrubuje, jak mě zničí,“ ujal se slova Pereira.


„Ty rozhovory jsou až nepříjemné a člověka to hned trkne, že s tím klukem není něco v pořádku… Samozřejmě chápu, že chce jít o titul, ale nemyslím si, že je to moudré rozhodnutí. Minimálně ne hned,“ míní.

Alex Pereira je sampion organizace UFC Alex Pereira


„Kdybych byl na jeho místě, nechtěl bych soupeři, jako jsem já, čelit hned okamžitě po prohře. Nejprve bych si budoval sebevědomí, získal nějakou výhru a pak se případně pokoušel o odvetu. Izzy to má jinak nastavené, přijde mi roztěkaný a to ho dělá slabším bojovníkem,“ vysledoval.

„Každopádně ať už se rozhodl jakkoliv, budu jeho rozhodnutí respektovat. Na čtvrtý zápas budu připraven,“ sdělil Pereira prostřednictvím ESPN MMA a nyní už jen vyčkává na potvrzení nějakého termínu, který určí místo a čas jeho první obhajoby.

Další články