Sleduj nás

Pereira: Adesanya má strach, že dostane další KO, a to mi dává ohromnou výhodu

Pereira: Adesanya má strach, že dostane další KO, a to mi dává ohromnou výhodu
Alex Pereira cítí, že stále žije v Adesanyově hlavě, díky čemuž má už před bojem značnou mentální převahu.

Atmosféra houstne a napětí stoupá. Od bitvy o titul střední váhy UFC nás dělí jen jeden den a Israel Adesanya ví, že stojí před životní zkouškou. „Tento zápas je pro mě důležitější jak všechny pásy světa, jde o mou čest. S Alexem jsem už dvakrát prohrál, nyní mu musím ukázat, že v MMA na mě nemá!“

Hlavní problém ovšem tvoří tento psychický tlak, před kterým úřadující šampion stojí. Všichni mu ty prohry připomínají a brazilský vyzývatel Pereira z toho těží. „Všichni si špitají o tom, jak jsem Adesanyu už dvakrát porazil a jak to zvládnu i potřetí. Lidé mají pravdu, já to skutečně zvládnu i potřetí!“ usmívá se.

Ví totiž, že již před zápasem má výhodu. „Jsem naprosto přesvědčený, že ležím v Izzyho hlavě. Jak ho každý přede mnou varuje, tak i on sám musí mít strach, že dostane další KO. Kvůli tomu v bitvě nebude sám sebou. To mi dává ohromnou výhodu a pokusím se ho ze hry vyřadit co nejdříve!“ slíbil „Poatan“ na tiskové konferenci.

V sobotu v noci se tedy dozvíme, jak to nakonec bude a zdali tato psychická výhoda přinese ovoce. Na oko se možná jeví Pereira jako favorit, ale bookmakeři sazí hlavně na jistotu, kterou představuje Israel Adesanya a jeho bohaté zkušenosti z titulových zápasů v UFC.


Další články