Sleduj nás

Pena pro mě neznamená žádné nebezpečí, překypuje sebevědomím Nunes a slibuje jasnou demolici

Pena pro mě neznamená žádné nebezpečí, překypuje sebevědomím Nunes a slibuje jasnou demoliciFOTO: UFC

Julianna Pena se dočkala, 10. června uzavře s Amandou Nunes trilogii, která určí, která z těchto dam převáží misky vah na svou stranu. Její soupeřka už však teď překypuje sebevědomím.

Amanda Nunes již před několika dny říkala, že byla hodně překvapena, když jí UFC předložilo na stůl smlouvu s nabídkou trilogie proti Peně. „Myslela jsem si, že to, jak jsem ji naposledy přejela, bylo natolik jasné, abychom ten příběh uzavřeli.“ Velmi se však pletla.

UFC si i navzdory dominantnímu výkonu Nunes z minulého zápasu přálo trilogii, aby už nikdo nemohl zůstat na pochybách. A tak se nám blíží. Protože se ale jedná o souboj, který Amanda rozhodně neměla v plánu, hodlá jej rychle sfouknout, aby se mohla přesunout ke „skutečným“ hrozbám.


„Říkala jsem to už jednou a nyní se pouze opakuji, Julianna Pena pro mě není soupeřka, vůbec nedosahuje mé úrovně. To, že mě poprvé porazila, byla náhoda. První kolo bylo mé, ve druhém mě šťastně ukončila. V odvetě jsem jí pak válcovala celých pět kol, takže vedu 6:1 na kola. To je podle mě dostačující znamení, že jsem lepší,“ říkala.

„V každém případě budu poslouchat UFC, a když mi Dana White řekl, že bude trilogie, tak holt bude trilogie. Ale ať se teď Pena nediví, když ji dám ještě větší bití, než jsem jí dala posledně. Hodlám ji zatáhnout do těch nejhlubších vod a tam ji utopit. Říkám ti, Julianno, trénuj, aby to pro mě byla aspoň trošku nějaká zkouška, protože si do boje nechci přijít jen pro výplatu,“ zaslala Nunes vzkaz své protivnici.


Zdroj: MMA Fighting


Další články